Augusztus 11-én volt egy abortuszom. Spirál mellett estem teherbe ezért nem tartottuk meg. A menstruaciom is megjött, nem okozott gondot. Szeptember 18-an szexeltem a barátommal. Okozhat gondot?

Figyelt kérdés
Holnap (szept.21en) megyek vissza a dokihoz kontrollra.

2021. szept. 20. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Milyen gondot?

Miért nem követed az orvos utasításait? Vagy ha nem mondott semmit, miért nem kérsz tőle felvilágosítást?

2021. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Abortusz utan 6 het szexmentesseget szoktak javasolni. Ilyenkor a regeneralodo felulet sokkal erzekenyebb es fogekonyabb a fertozesekre, nem szabad bolygatni. Nalad kb.5 het telt le, igy jo esellyel nem lesz semmi gondod, azonban valoban az orvos utasitasait erdemes kovetned.
2021. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ah bakker.Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok csak ettől most beparáztam.Én nemrég szültem a 3. fiamat és spirált javasolt a doki ha majd megjön.Ezt kérdeztem tőle hogy lehetek e mellette terhes nert nem szeretnék abortuszt!Azt mondta nem! :(
2021. szept. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
4-es, egy szóval sem írta a kérdező, hogy nem védekeztek, nem kell bunkózni, csak megtanulni olvasni és értelmezni azt.
2021. szept. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sajnos és spirál mellett lettem az.

Felcsúszott a méhembe…kérdeztem a dokit,hogy ez megis hogyan és mitől? Választ igazából nem nagyon kaptam rá.

Anyukám is ugyanígy járt bár ő már több mint 20evvel ezelőtt.

Én meg nem szültem.

2021. szept. 21. 07:42
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem élvezett belém…
2021. szept. 21. 07:46
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Valami nem jó. Ugyanis a spirál méhen belüli fogamzásgátló eszköz. Tehát, ha nem volt a méhedben, akkor nem spirálrol van szó. Nekem nagyon fiatalnak és gyermektelennek tűnsz. Aki nem szült, annak nem szokás spirált felhelyezni.
2021. szept. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy egy kontárnál voltál. Ha abból indulunk ki, hogy felrakta a spirált, úgy, hogy még nem szültél, azt is kinézem belőle, hogy sz*rul rakta fel, vagy rossz helyre. Már ha egyáltalán spirál volt az.
2021. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Létezik nem szült nőknek is spirál, de nem igazán preferálják az orvosok. Szép ára is van. De azt is a méhbe kell felhelyezni.

Szóval a, hazudsz, nem is volt spirálod

b, a doki egy kontár volt

c, fogalmad sincs mit raktak fel neked

d, kamu az egész sztori

2021. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felcsuszott mehedbe? Alapbol ott van
2021. okt. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!