Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Első abortusznál is ugyan úgy...

Első abortusznál is ugyan úgy az abortusz napján kell a kórházba menni vagy már előtte 1 nappal befektetnek a kórházba?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Az számít, volt-e előtte hüvelyi szülés. Ha nem, akkor szoktak előtte este befektetni.
2021. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Az abortusz napján kell menni.. de ezt az orvos úgyis elmondja
2021. szept. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha még nem szültél, akkor előtte 1 nappal.
2021. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
#3 ez hülyeség.. en se szültem és aznap kellett mennem
2021. szept. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

4! Nem hülyeség. Előző nap kell befeküdni a laminária felhelyezése miatt. A kórházak 99%-ába.

Ezért ez a válasz az adekvát.

2021. szept. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem is helyeznek fel semmit abortusz előtt
2021. szept. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy tablettat adnak és utána néhány óra mulva altaltás és műtét..nem ertem miről beszélsz
2021. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

5-nek van igaza.


Altalaban estere kell bemenni es meg aznap fel is helyezik a laminariat, utana masnap valamikor megcsinaljak az abortuszt es estere mar otthon is vagy.


6-7-es valaszolo, vajon ha nem letezik semmi, amit felhelyeznek, akkor mitol tart annyi no? Mert az altatas nem fajdalmas, csak es kizarolag a laminaria felhelyezese az. Arrol nem beszelve,hogy egy zart mehszajon keresztul,hogy tudna barmi is tavozni. Azt ki kell tagitani, erre valo a laminaria, hosszu "tu" ami szepen lassan tagitja a mehszajat, aztan utana mar csak a kaparas marad..

2021. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Ezen hiába veszekedtek!

Kórháza válogatja!


Van,ahol már előző este be kell, van, ahol a műtét napján reggel, az mindegy, h szültél-e mert többféle laminária van! (Van, ami pár óra alatt tágít)

A kórháztól függ, mit használ, s ezáltal mikor fektet be.

2021. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9es vagyok, ezt persze olyan abortuszra értem, ahol még nem volt szülés előtte, tehát kell tágítani.

Ha már szültél, akkor nem kell tágítani, ez az egész kimarad.

2021. szept. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!