Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hanyadik hétnél tartottatok...

Hanyadik hétnél tartottatok mikor megszakították a terhességet? Csak abortuszt átélők válaszát várom.

Figyelt kérdés
Hogy gondoltatok a magzatra?

2021. nov. 11. 17:46
A kérdező szavazást indított:
Szerettem mert a magzatom
Utáltam hogy miatta kell ennyit szenvedjek
Undorodtam tőle
Semleges volt számomra
Sajnáltam nagyon de döntöttem
Egyéb (nem missed ab vagy betegség esetén)
34 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Az a "vicces" hogy fogalmam sincs... 20 éve történt, védekezés mellett lettem terhes 18 évesen, nem volt munkám, a párom lelepett, muszáj voltam elvetetni.. Viszont ez annyiból állt hogy elmentem nogyogyaszhoz hogy van két pozitív tesztem, ő levett még egy tesztet és másnap hívott telefonon, emlekszem, apam mogott ultem a kocsiban, hivott és annyit közölt h igen terhes, megtartja vagy nem... Egy uh nem készült, sosem tudtam meg azt se hány hetes voltam, nagyon hihetetlenul hangzik de így volt 20 éve
2021. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Én szégyen nem szégyen annyira nem voltam rá felkészülve hogy eleinte féltem tőle, majd semleges lett és ahogy intéztem(tük) az abortuszt párommal, úgy utáltam meg ami bennem van. Rosszul voltam, megereszkedett a hasam, feszült a mellem, fájt a méhem stb. Nem minket hibáztattam (pedig mi voltunk a hibásak) hanem azt az embriót ami ott terpeszkedett bennem. Páromat sajnos jobban megviselte a dolog mint engem, ő már szeretett volna apa lenni csak nem volt még sok közös dolgunk (házasság vagy legalább eljegyzés, közös lakás, nekem munkahely stb) és fiatal is vagyok még most is, hi@ba öregedtem azóta kinézetre pár évet.


Szóval én arra szavazok hogy utáltam hogy miatta kell ennyit szenvedjek.

2021. nov. 11. 19:44
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem miatta szenvedtél hanem magad miatt. Te okoztad magadnak/ti okoztátok a pároddal. Ennyi erővel őt is utálhatnád, mert ő tett terhessé. Írhatnám, hogy a kis embriód/magzatod meg miattad szenvedett de akkor jönnének azzal, hogy az élettelen sejtcsomó, ami nem érez, szóval nem írom. Lehet lepontozni. Szép estét.
2021. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy érez e de nem is izgat/érdekel. Ha tudnám nem lenne jobb és ezért teszek rá magasról, így könnyebb túl tennem magam rajta. Igazából páromra is mérges vagyok, mert ő irtózott annyira a gumitól, hiába erőltettem. Egy évig így sem értem hogy nem jött össze. Szedtem mellé fgg-t de minden nap hasmenésem van, szóval az kvázi nullát ér. Nem is fogom ezután szedni. Csak ïgy fogalmam sincs hogy védekezzünk.
2021. nov. 11. 22:04
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Azért "utálod" az embriót,hogy érzelmileg távol tarsd magad az egésztől. A párod húzzon gumit. Ha nem ,nincs szex!
2021. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Magyarul nem védekeztél. Nem kell csodálkozni.
2021. nov. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

5-ös!

Vannak más módszerek, tudom, senki sem kérdőjelezi meg, viszont számomra egyik sem jó már. A gumiban nem bízom, ilyen spermicidek nem érdekelnek jogosan, hüvelygyűrűt fogok venni, de trombózisra hajlamos vagyok szóval lehet csak pár napig fogom bïrni. Spirált még nem szabad használnom mert nem szült nőknél nem lehet nődokim kizárta hogy ilyennel próbálkozzunk. Én is tudnálak támadni és nem burkoltan most foglak is ahogy te is tetted!! Így írok és így gondolkodom, saját egyéni joga mindenkinek. Nekem ez az embrió nem számított embernek, nincs kifejlődve és nem izgat a biológoai és evolúciós bizonyíték hogy "fél a tűtől" hidd el tudom mi zajlik az emberben, talán jobban mint te, sok éven át tanultam és nem igen felejtettem belőle.


Remélem a te istened hallja a kívánságaidat és a vallásodhoz híven a pokolra juttat bűnös gondolataidért. Szerinted neked mindent szabad, mert istennel hozakodsz elő? Szerinted te, mint anonim személy, nyugodtan itt garázdálkodhatsz? Miért vagy ezen kérdés alatt ha ennyire rosszindulatú besavanyodott gondolkodásod van? Miért nem mész másik kérdés alá kötekedni, ha nincs jobb dolgod?

Az hogy ki mit érdemel meg nem te fogod eldönteni. Aki nem érdemli meg, az is megkapja ha akarja, ezt tartsd észben. Veled ellentétben tőlem nem áll távol az örökbefogadás gondolata, így ha eljön az idő és nem tudok szülni (engem végképp nem zavarna, hidd el) akkor lennék oly jó és örökbefogadnék, jobban is örülnék ennek a választásnak mint végigmenni 9 hónap test és hormonváltozáson.

A sorsot általában azok emlegetik akik nem hisznek, szóval akkor te most álszent vagy?

"Ezért tart itt az emberiség mert ilyenek szaporodnak!!!"


Pardon? Szövegértés megy egyébként öregem? Nem szaporodik aki abortál. De látom neked ez túl sok információ és csak az észt osztani jöttél... Sikertelenül. Az szaporodik, aki akar. Az nem szaporodik, aki nem. Én nem mondom hogy neked nem kellene, mert nem vagyok olyan gonosz mint te. Én csak jót kívánok neked és korszerűbb gondolkodást, ne possadj a vallásban ennyit, mert bort iszol vizet prédikálsz.



6-os ez lehet, sőt ebben igazad is van, mert jobb is hogy utálom ami bennem van, minthogy miatta roppanjak össze lelkileg. De mint írtam védekeztünk. Ezert is vettem ilyen későn észre, mert kizártnak tartottam.

7-es téged véletlen felpontoztalak pedig nem érdemelted meg, bocsi hogy félrennyomtam, pirosat akartam.

2021. nov. 13. 13:22
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Nekem holnap lesz az abortuszom. Ha a doki jól számolta akkor 9 hetes. Igazából csak túl akarok lenni ezen az egészem, meg akarok szabadulni a hányingertől, a hányástól, a fejfájástól, a rosszulléttől, és csak magammal meg a fiammal akarok foglalkozni.

Egy percig sem sajnálom, hogy azt az embriót kiszedik belőlem. Ez van. Ha " isten nem ad több gyereket" meg a sors stb. Engem ezek a f.szságok hidegen hagynak.

Nem elég, hogy a nőnek át kell élnie az abortuszt, még az ilyen b.rmok ugatnak is.

2021. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
9-es mintha csak én szóltam volna, örülök hogy nem vagyok egyedül ezzel a gondolkodással. :) Az ilyen fejletlen embriók még nem emberek, majdnem mindenben hasonlítanak pl egy kiscsirkéhez. Jó érzés megszabadulni tőle, ha már kezd visszaállni a szervezeted, a hasad feszesebb lesz, nem fáj a melled, nincs hangulatingadozásod, huh. Sok sikert holnapra és mielőbbi gyógyulást!
2021. nov. 14. 20:51
 10/18 anonim válasza:
8 as, azóta nem bántad meg a döntésed?
2022. jan. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!