Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Milyen fájdalomra kell számíta...

Milyen fájdalomra kell számítani abortusz után?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 17:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Lelki
2021. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
92%

Semmire, kb.

Vérezni fogsz, az annyira fájhat mint egy havi vérzés. Egyébként mást nem lehet, vagyis nem kéne érezni.

2021. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
79%
#3 Na, milyen remek, hogy te tökéletes, hibátlan éteri lényként leszólhatsz onnan fentről, ehhez az erkölcstelen és züllött tömeghez. Össze ne törd magad véletlen, ha kiderül hogy te is hibázol az életben.
2021. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Inkább maga a procedúra a kellemetlen kicsit, de nem fájdalmas azért. Utána már kevésbé rossz, kb mint egy menstruáció. Vigyázz magadra, kitartás!
2021. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

Neked pedig kedves drága 3.válaszadó külön kívánok kellemes ünnepeket...hozzon neked a Jézuska sok sok emberséget , mert úgy látom ezt a szót hírből sem ismered....

2021. dec. 14. 17:57
 6/21 anonim ***** válasza:
45%

A hármasnak üzenem: Gondolomnolyanról még hírből sem hallottál, hogy egy nőt megerőszakoltak, és utána csináltat abortuszt... Gondolod ő is miért csináltatta fel magát?

Vagy olyankor már a minek ment oda, minek kérette magát kérdés játszik?


29/F

2021. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg mindig az adott nő dolga, hogy dönt. Nem tartozik magyarázattal, nem kell nemi erőszak stb, ha abortusz mellett dönt, nem kell kérdőre vonni. Okkal döntött így, és jó lenne, ha ezt a világ megtanulná tiszteletben tartani.
2021. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Kedves 10.válaszadó ismersz engem, az életem az anyagihátterem? Tudsz te bármit is arról, hogy miért hoztam meg ezt a nehéz és fájdalmas döntést....

Esetleg voltál már hasonló helyzetben?

Mert ha ezekre a kérdésekre igen a válasz akkor van jogod ítélkezni.

2021. dec. 14. 18:56
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
10es, olyan bicska nyitogató ez az "abortusz gyilkosság" dolog. Az egy sejtcsomó, nem érez, nem egy ember. Viszont a kérdező igen, joga van dönteni. És képes úgy belerúgni, hogy egy ilyen nehéz döntés közepén van. Még ilyet írsz, hogy "ne merd" hát te meg kinek képzeled magad? Noname okoskodni mások élete felett, ilyen stílusban? Majd biztos leírja neked a történetét, amihez semmi közöd.
2021. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
7-8 hetesen nem sejtcsomó. Nem a 10-es vagyok.
2021. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!