Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akinek már voltak gyerekei,hog...

Akinek már voltak gyerekei,hogy viselte az abortuszt? Pláne ha a párja akarta.

Figyelt kérdés
Miért nem tartottad meg?
2021. dec. 19. 17:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A párod akarja az abortuszt?
2021. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
A párom miatt nem mennék abortuszra, akkor inkább öt küldöm el.
2021. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Együtt döntöttünk + még az én pajzsmirigyem is kezeletlen volt.

Így nem kockáztattunk hogy baja legyen.

2021. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Bocsánat a párom akarja a babát,én nem!

Félreérthető voltam!

2021. dec. 19. 17:39
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Nekem most volt pár napja, ezért még friss az élmény. Van már egy pici babánk, ezért nagyon fájó volt, belegondolni, hogy mi is lehetne ebből a magzatból, de most nem vagyunk megfelelő élethelyzetben, nekem is vannak egészségügyi gondjaim(szintén pajzsmirigy is).

Szerintem nagyon nehéz ez lelkileg, ha akarod ha nem. Minden kivizsgálásnál sírtam, aztán eldöntöttem, hogy eltemetem magamban a rossz érzést, és kibírom ezt a pár hetet. de nem ment. Altatás előtti pillanatokban zokogó roham jött rám, próbált nyugtatni az anesztes. Amikor kitoltak a műtőből, és átraktak az ágyamra, akkor sírtam csak igazán. Elvileg összevissza beszéltem, hogy miért sírok, de szerintem csak a stressztől amúgy. Aznap este itthon még kisírtam magam. Azóta napról napra jobb, de a tapasztaltak szerint még sokáig örlődni fogok ezen…

2021. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem erre rá fog menni a kapcsolat
2021. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Ha mehtartom,akkor egészen biztosan rámegy...


Köszönöm 5ös,sok erőt kívánok,ez nagyon nehéz

2021. dec. 20. 06:45
 8/22 anonim válasza:
44%
Szia. Nekem holnap lesz abortuszom. Es nekem is vannak a gyerekeim de rettentoen halal felelmem van
2021. dec. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Szia. Nagyon megértelek :( te miert jutottal erre a döntésre? Irhatsz privatban is.
2021. dec. 21. 10:02
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
8-as ne félj, a szülés sokkal sokkal rosszabb, ez rutin műtét, nem lesz baj.
2021. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!