Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Utána néznek ha letagadom...

Utána néznek ha letagadom hogy volt egy abortuszom? Vagy senkit nem érdekel különösebbeb?

Figyelt kérdés
18 évesen volt egy abortuszom. Most 29 vagyok, pozitív teszttel, arra lennék kíváncsi hogyha amikor megkérdezik hogy volt e már abortuszom, és aztmondanám hogy nem, elfogadják, vagy utána néznek???
2022. jan. 10. 17:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem hogy utána néznének de fontos tudniuk róla a, te egészséged érdekében. Nekem ks volt, eszembe sem jutott letagadni.
2022. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért tagadnád le? A te érdeked is, hogy ismerjék a kórelőzményeket és ha esetleg gond van, megfelelően tudjanak kezelni.

Persze lehet hazudozni is, csak aztán ne ríjon a szád...

2022. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem látszik a rendszerben.
2022. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Jobb ha elmondod. Senkit nem fog érdekelni olyan szempontból, hogy pálcát törjön feletted vagy kritizálja a döntésed. Nekem is volt, és későbbi vizsgálatoknál nem tagadtam le. Semmi gond nem volt belőle. Beírták hogy volt és kész, fel se merült a téma a későbbiekben.
2022. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Az orvostól hogy várod, hogy rendesen ellásson, ha nem ismeri az előzményeidet??? Hazudni lehet, csak akkor a következményeket is viselni kell. Ha elmegyek orvoshoz, akkor elmondom, mi van velem és nem csak a felét. Mert biztonságban akarom érezni magam. Szégyenled? Akkor azon pszichológus tud segíteni. De a 2. gyerek életét ne tedd kockára azért, mert az elsőt önként vetetted el.
2022. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Fontos a terhesgondozàs soràn. De ha ennyire zavar, vagy esetleg nem akarod, hogy a pàrod tudja mondd azt, hogy missed ab muteted volt.
2022. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Orvosnak / novernek SOHA nem hazudunk (nővér vagyok).

A te érdekedben kérdezik, mert más a mehed, más a méhszájad, minden.


Hidd el, rohadtul nem erdekel minket kinek mikor milye miért volt, magánügy, de ha felre leszel kezelve a hazugságod miatt, azzal magadnak es a babának artasz. Nem kíváncsiságból kérdezik.

2022. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, a legutóbbi, egy tizenévvel ezelőtti AB a lőtéri kutyát sem érdekel. Kizárólag EÜ jelentősége lehet, hogy volt már egy terhességed, pl. ha Rh negatív vagy, kell antiD- szintet nézni. Szóval tök felesleges mást mondani, mint a valóság. Ha az zavar, hogy más láthatja a terheskönyveden, mondd meg, hogy ne írják rá, azt jól van...
2022. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy megszakításom, mert beteg volt a baba és amikor a másodikkal voltam először a dokinál látta a rendszerben pedig egy másik kórházban volt.

Elvileg látszik.

Szerintem ne tagadd le. Semmi értelme.

2022. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem néz utána senki sem. Ha hazudsz és bajod lesz, akkor sem tesznek fel kérdéseket. Te nyomorodsz meg. Mást nem érdekel.
2022. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!