Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhessèg megszakítás után...

Terhessèg megszakítás után mikor lehet sportolni ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nekem missed ab volt, de technikailag ugyanaz.

Első menses után volt kontroll, akkor mehettem újra edzeni fokozatosan.

2022. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyen hosszú időt várni ?
2022. jan. 16. 22:50
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Kedves volt a másik kommentelo... 😪


En úszni jártam, a fertőzésveszély miatt nem mehettem meg mert ilyenkor egy seb van a mehben, ki nyitják a mehszajat és könnyen fwljutnak a bacik. Meg erős vérzést is okozhat a megterhelés. Pár hét nem a világ vége, utána ha minden rendben van szabad a mozgás :)


#1

2022. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kultúrált választ 😇
2022. jan. 16. 23:48
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom.. nem egyértelmű egy felnőtt embernek, hogy egy műtét után miért nem lehet pl.ilyet csinàlni? Sőt, képzeld szexelni sem lehet egy darabig.
2022. jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Kicsit tulzasba esnek itt a valaszadok. Ket het utan siman lehet sportolni, semmi bajod nem lesz.
2022. jan. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 hetet mondott az orvos kedves utolsó, de mint írtam én úszok. Nem haltam bele hogy 2 héttel többet vártam :)
2022. jan. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
Akár másnap is, maximum megspórolod a következő abot mert meddő leszel.
2022. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!