Mennyibe kerül egy abortusz?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel még nem terveztunk gyermeket és nem voktunk elég óvatosak. Hibáztam és kiváncsi vagyok mennyibe kerül.
2022. jan. 19. 20:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 40-50 ezer.
2022. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
42 ezer.
2022. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Hagyjuk már ezt a “meg fog halni” dumát, senki nem kíváncsi rá, ez itt a terhességmegszakítás topik, akinek ennyire fáj, hogy más abortuszra megy, az ne jöjjön ebbe a témába, pláne nem kell haszontalan válaszokat adjon!

Különben is egy fejletlen, fájdalmat nem érző, életképtelen embrióról van szó, amit abortálnak, nem kell ebbe többet belelátni. Amúgy sincs senkinek semmi köze más magánéletéhez!


Kérdező ahogy írták 40-50 ezer között mozog.

2022. jan. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
3-as: Hány abortuszt vállasztó nőnek segítettél? Mert bizony sokan nem "kényelemből" mennek, hanem mert nem tudják a gyereket vállalni. Pl. lelépett a pasi, tanul még, családja nem tudja v akarja segíteni stb. Ráadásul ebben a nagy "család barát" orbanisztánban egy nő a terhességétől kezdve kiszolgáltatott helyzetbe kerül, nőkét eleve nehezebb munkát kapni csak azért, mert képes vagy szülni vagy mert van gyereked. Az egyedülálló anyákat fel sem veszik. Na állszentkém, és mesélj még, hány gyereket is fogadtál örökbe?
2022. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
* választó
2022. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezt találtam!

2022.

2022. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%

42.000 Ft és hatalmas fájdalom a nőnek. Nekem fizikálisan is fájt (maga a tágítás) ..

De mindezt a lelki fájdalmak elnyomják.

Gyűlölni fog a barátnőd. Én is megundorodtam a barátomtól( már nem az :) ) aznap este szakítottam vele.

2022. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
"Gyűlölni fog a barátnőd. Én is megundorodtam a barátomtól( már nem az :) ) aznap este szakítottam vele." - azért szerencsére nem minden nő elmebeteg...
2022. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ amúgy, amit a 8 ír. Ha már mondjuk 2 éve együtt vagyok valakivel és nem annyira szeretném az abortuszt, ráadásul tudnánk vállalni a gyereket (nem vagyok ab. ellenes, de nem biztos, hogy én képes lennék végigcsinálni) és a pasi erőltetné, akkor én is megutálnám, mint a fene.
2022. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%

9.: nem vagyok elmebeteg. :)


10.: igen pontosan, köszi szépen.


Szerettem volna a babát nagyon de egyedül képtelen lettem volna felnevelni.

Ő pedig azt mondta nem érdekli, hogy döntök nem vállalja fel.

A baba pedig úgy lett, hogy“ kényelmetlen a gumi” /évekig sexeltem védekezés nélkül sosem estem teherbe…/ majd “hupszika elmentem benned , vegyél be tabit” ..


undorodom tőle. :)

2022. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!