Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után mi fog történni...

Abortusz után mi fog történni ? Elmehetek fürödni vagy csak feküdnöm szabad ? Nincs haloingem ha szoknyát viszek az is jó ? Minden infó jó lenne kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

2022. jan. 20. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy jo szoknya...

Dehogy mehetsz fürdeni

2022. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Műtét után 2 óra fekvés. Aztán - jó esetben - benéz hozzád a doki. Aztán ha úgy érzed még kába vagy kicsit, fekszel tovább. Majd hazaengednek, akár már aznap. Előtte mindenképp elküldenek pisilni, mert ha nem megy akkor bizony nem engednek haza. Ha minden oké, kapod a zárójelentést és mehetsz, de nem egyedül, valakinek érted kell mennie. Aznap nem hinném hogy lesz energiád fürdeni, de másnap nyugodtan lehet már zuhanyozni.
2022. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt elvisunek készíts elérhető helyre betéttel egy bugyit, hogy mikor felkelsz fekve magadra kapd.

Fekszel egy kicsit, majd ihatsz ha engedik, ha minden ok mehetsz is haza

2022. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs esetleg egy hosszú, mondjuk legalább combközépig érő pólód? Az is megteszi, ha nincs hálóinged.
2022. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Mutet utan 2 orat fekszel, utana mar fel lehetett kelni, le is zuhanyoztunk, ehettunk is, pár óra mulva mehettunk haza. Furdeni 6 hetig nem ajanlott, fertozesveszely miatt, csak zuhanyzás. A szoknya nem jó hálóing kell, vegyel egyet, ha nincsen.
2022. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm mindenkinek
2022. jan. 20. 16:51
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Igaz nem abortuszom volt, hanem missed ab.

A lényeg ugyan az.

Tuti, hogy kell egyáltalán hálóing?!

Nálunk sajatot nem lehet felvenni. Mikor felvesznek osztályra, akkor kap az ember kórházit.


Megműtenek, altatásba. Utána visszatolnak osztályra.

2 órát kell feküdni/aludni.

Utána enni-inni-pisilni. Ha ez mind sikerült, akkor engednek el.

A kutya nem nézi van-e kísérőd. Én pl utana simán hazavezettem, totál semmi bajom nem volt (csak sík ideg voltam, mert a beígért 3 óra helyett este 7kor engedtek haza, mert inkább kávézgattak, mint a zárómat megírják)


Amíg vérzel+3nap, nekem így mondták, (nálam kerek 1 hét volt) addig tampon, ülőfürdő, házasélet tilos.

2 hét után kontrol.

2022. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát a CsVSz es mondta hogy papucs hálóing tisztálkodószer
2022. jan. 20. 20:09
 9/11 babyboom567 ***** válasza:
88%

Nekem is missed ab volt, adtak kórházi hálóinget,nálunk kellett kísérőnek jönni értünk.Én csak lelkileg voltam padlón,fizikailag semmi gond nem volt, simán hazasétáltunk 1,5 km-t.Nekem azt mondták, hogy 6 hétig nincs szex és ülőfürdő. Én kb semmit sem véreztem,inkább minimális barnázás volt.

Csütörtöki nap műtöttek, hétfőn már dolgoztam.

2022. jan. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Szia.

Nekem is kellett vinnem de csak amíg vizsgáltak elötte addig volt rajtam utána kaptam kórházit. Vittem én is tusfürdőt (CSV-s nekem is mondta vigyek) de nem tusoltam ott le hanem itthon. Nekem aznap erős vérzésem volt másnaptól semmi. Kitartás, reméljük lelkileg is jól viseled majd.

2022. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!