Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A kórházban az ápolók/orvosok...

A kórházban az ápolók/orvosok kibeszélik, lenézik azokat akik abortuszra mennek?

Figyelt kérdés

Főleg azt akinek nem az első??

Aki volt már abortuszon, esetleg nem is az elsőn, érzett valamiféle megvetést felőlük??


2022. jan. 21. 13:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Van, ahol/akik igen, meg van, ahol nem
2022. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Az egyik kolleganőmnek sajnos a 2dik abortusza lenne de aztmondta inkabb megtartja 2 felnőtt gyerek mellett, annyira fél a megaláztatottságtól. Én erre csak annyit tudok mondani hogy inkább 5 abortusz mint egy nem várt gyermek. Bekell sétálni, majd ki. Persze könnyen beszélek mert nekem még nem volt, de úgy gondolnám hogy semmi joguk ítélkezni. Ezért kérdeznék olyat aki volt hasonló helyzetben.
2022. jan. 21. 13:55
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Én biztos vagyok benne hogy van aki megjegyzést tesz a nővér szobában. De minimum megvan a véleményük.
2022. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Barátnőmnek 4 abortusza volt

A kutya se szólt hozzá 1 rossz szót se

2022. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
29%
A barátnőd két felnőtt gyerek mellett miért nem védekezik rendesen, ha nem akar gyereket?????
2022. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm kérdésed. :)
2022. jan. 21. 14:02
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Van a családban ápolónő, aki női klinikán dolgozik. Ő mindig nagy empátiával beszél az abortuszon áteső nőkről. Egyébként is van elég bajuk, nincs ideje azon sztorizgatni a nővérszobában, hogy a 407-es szobában éppen hanyadik abortuszon esik át a pánciens.
2022. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

2: "aztmondta inkabb megtartja 2 felnőtt gyerek mellett, annyira fél a megaláztatottságtól"


Bocs, de ezt nem hiszem el.

Azt elhiszem, hogy neked ezt mondta. De aki dönt, az biztos, hogy nem ilyen szempontok alapján dönt. Viszont ezzel megelőzheti azokat a kérdéseket, hogy a két nagy mellé miért vállal egy harmadikat, pláne ennyi idősen.

2022. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%
Ha abortuszra mész,viseld el.Én abortusz ellenes vagyok,de nincs joguk hogy lenézzenek,azért vannak ott.Amugy mikor én elvetéltem,a szobatársak néztek rám,mint a véres rongyra,amíg meg nem tudták,hogy elvesztettem a babámat,nem elvetettem.
2022. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem abortuszom volt, hanem elhalt a magzatom azért műtöttek. Együtt az abortuszosokkal. Még engem is a szajukra vettek. Pedig én akartam a vilagon a legjobban azt a babát...
2022. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!