Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy telt nálatok az abortusz...

Hogy telt nálatok az abortusz előtti nap?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok, mennyire izgultatok, féltetek?
2022. jan. 22. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Kedden tudok majd mesélni 🥺😔
2022. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De èn már most félek.
2022. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
49%
Kitartást Nektek
2022. jan. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Én csak vártam, hogy végre túl legyek rajta.
2022. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Én Angliában voltam abortuszon, most lesz 2 hete.

A gyógyszeres helyett a műtétet választottam, mivel már van egy fiam, akivel vajúdtam itthon 2 éve és nem akartam vetélni napokig ugyanúgy itthon, majd a wc- én csak lehúzni

Azt hittem aznap lesz a legnehezebb, de nem

Már előtte való nap be kellett vennem szteroidot, majd estére antibiotikumot.

Nekem az a nap volt a legnehezebb, mivel tudtam itt lesz a vége mindenek.

Nekem hétfőn volt a műtétem, vasárnap kellett bevennem a gyógyszereket, szombaton először és utoljára, (mivel tudtam, hogy nem szülhetem meg) fogtam a hasam alját és imádkoztam érte.

Zokogtam akkor és vasárnap is.

Hétfőn, a műtét előtti vizsgálaton elsírtam magam újból, tudtam, ha akarom visszamondhatom, fel is ajánlották

De ha már szteroid és antibiotikum is károsította a babám, akkor hogy?Hogy születhetne meg egészségesen?

Nem beszelve arról, hogy az elsőnél komoly komplikációk voltak és a másodikra azt mondták, hogy koraszülött lesz.

Mind ezt leszámítva a műtét után azt éreztem, hogy vége, 2-3 hete csak a “hogy most mi legyen” volt és a “mi lesz majd”

3 napig próbáltam tartani magam, hogy ez volt a jó döntés, és majd kivizsgálások után újból teherbe eshetek, és meg is szülhetem, de 3 nap után 2 napig csak sírtam, hogy megöltem a gyerekem

2022. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
40%

Nekem egy hete volt. Én borzasztóan féltem, aztán még az is rátett egy lapáttal, hogy a kórházban iszonyatosan bunkók voltak a nővérek, és az orvosok…

Reggel hétre mentem, délután öt óra körül jöttem haza. Fájni nem fájt, meg semmi ilyesmi. Olvastam én is neten mindent, hogy a tágító nagyon fáj, de amúgy annyira nem vészes, legalábbis nekem nem volt az de lehet ez mindenkinél eltér. A tünetekre figyelj majd a műtét után mert lehetnek “mellékhatások”, fertőzés, visszamaradt sejt darabok.

2022. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Milyen mellékhatások lehetnek ?

2022. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
Mit vártál egy abortusznál? Hogy megsimogatják a fejedet? Védekezz, akkor nem lesz baba ha nem akarsz. Ha meg akarod, minek vezeted el? Beteg babánál, vagy halott magzatnál nagyon kedvesek, és megértőek, de az önhibáján kívül történik az embernek.
2022. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!