Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha holnap delelott beveszek...

Ha holnap delelott beveszek egy esemeny utani tablettat mennyi esellyel akadalyozza meg a terhesseget?

Figyelt kérdés
A naptar szerint ma van a peteeresem, es teljesen elszakadt az oveszer de szerencsere nem ment el bennem, de elovalladek belem mehetett. Ha holnap elmegyek orvoshoz reggel, milyen gyorsan kaphatok gyogyszert? Ha kapok mennyi esellyel hat?

2022. febr. 13. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kapsz receptet, és a patikában gyógyszert, 85% a hatékonyság alap esetben, mivel nem ment el, ezért inkább nagyobb.
2022. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

999.999% hogy nem kapsz gyógyszert.

Ha nem ment beléd, nem fog felírni gyógyszert.


Nekem úgy sem írtak fel, hogy elszakadt a gumi, és belém ment. Mert az előző havi menessem kimaradt. Azt mondta a doki, etikátlan, nem írja fel.

Neked pláne ezt fogja mondani.


De kiváncsi vagyok, írd meg majd :)

2022. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

En erre nem vennék be.. Utánna teljesen felborul a hormon háztartás kitudja mennyi időre.

De ha akarsz akkor rögtön kapsz akár most is, kivaltod es ennyi

2022. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja hat az orvosnak nyilvan nem mondom el h csak elovalladek ment belem
2022. febr. 13. 22:01
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ma van a peteeresem es szerintem elegge realis esely van ra h terhes legyek. Es fokepp az erdekelne, hogy tekintetbe veve hogy a peteeresem mar megtortent mennyire hathat a gyogyszer
2022. febr. 13. 22:02
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem befolyásolja a peteérés.
2022. febr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Emiatt lehet, hogy nem hat, de azèrt vedd be. Sajnàlom, semelyik vedekezèsi forma sem 100%-os.
2022. febr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Ha a peteérés megtörtént, a gyógyszer nem hat. A gyógyszer a peteérést tolja el. De mivel csak naptárra hivatkozol, én biztos ami biztos alapon vennék be gyógyszert. De ha elment volna benned, és ma volt ovud, akkor a gyógyszer halottnak a csók.
2022. febr. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ugy tudom a beagyazodast is gatolja
2022. febr. 14. 00:54
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

De ha elment volna benned, és ma volt ovud, akkor a gyógyszer halottnak a csók.



Milyen sok butaságot irtok.. A gyógyszer meggátolja a beágyazódást.

A gyógyszer nagyon ütős, nem csoda hogy receptköteles.

Én nem kamuznék a dokinak.

2022. febr. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!