Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit gondoltok az abortuszról?...

Mit gondoltok az abortuszról? Szerintetek gyilkosság, vagy (ahogy az ''úgynevezett'' liberálisok hangoztatják) egy fogamzásgátlási módszer?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 28. 22:16
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/232 anonim ***** válasza:
72%

Te mi az úristenről hadoválsz kérdező??🤦🏻‍♀️ Látom a logikus es ésszerű gondolkodás nehezen megy, ellenben a másik életében turkálás annál inkább. Egyáltalán minek teszel fel kérdést, ha nem vagy hajlandó elfogadni más véleményét?! Az meg kizárólag téged minősít, hogy a liberális szót kvázi a szitokszóként használod. 👏


Feltűnt, hogy 2022 van, nem pedig az ókorban élünk? Semmi értelme az ilyen kiforgatott halandzsának, régen sok beteg szokás volt, mára szerencsére civilizálódtunk (már aki ugyebár). Eleve ott bukik az egész “példád”, hogy a rabszolga attól még ugyanolyan érző, kifejlett, megszületett, önálló akarattal rendelkező ember volt, na már most egy embrióra mindebből egyetlen egy sem igaz. A rabszolga (testi értelemben vett) életben maradása nem függött egy másik embertől, mint pl a nő és embrió vonzásában. Az ő szervei már ki voltak fejlődve, ő már megszületett, neki már voltak érzései, képes volt többek között pl önállóan lélegezni, mert hogy volt kifejlett tüdeje, ami azért szerintem árt… Egy embrió a nő méhén kívül eleve életben sem maradna egyetlen egy pillanatig sem, de akinek tényleg magyarázni kell mi a különbség egy megszületett ember es egy embrió között, abba kár minden szó.

2022. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/232 A kérdező kommentje:
#100 Pontosan elmondtam, hogy milyen szabályzás alapján engedném, anya élete veszélyben forog, anyát megerőszakolták, baba súlyos beteg, ezekkel az indokokkal azért mégiscsak ''liberálisabb'' lennék, mint Ratkó Anna!
2022. máj. 5. 22:22
 103/232 anonim ***** válasza:
69%
Lehet újat mondok, de az emberek döntő többsége nem gyerekcsinálás céljából szexel, hanem mert kapaszkodj meg: élvezi! Igen, nagyon kis százalék az, amikor az ember valóban a szaporodás miatt szexel. Senki nem gondolhatja komolyan, hogy majd csak és kizárólag akkor fognak az emberek szexelni, ha gyereket akarnak. Azért ez ritka pihent és irreális elképzelés. A szex is egyfajta szükséglet és senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki milyen célból “űzi”. Arról senki nem tehet, hogy nincsen 100%-os védelem, emiatt biztosan nem fogok (és a döntő többség pontosan ugyanígy van ezzel) lemondani a szexuális életemről, ez még viccnek is rossz volt. Eleve rengetegen nem akarnak soha gyereket, na már most akkor ők eme csodás logika mentén soha az életében nem létesíthetnének szexuális kapcsolatot, mert nincsen 100%-os védelem? Persze-persze, mese habbal. Masszunk már ki a másik méhéből és szexuális életéből, mert ez már fájdalmasan szánalmas.
2022. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/232 anonim ***** válasza:
27%

105ös.



Logikus. Egy hörxsög is megöli az utódját ha úgy érzi nincs rá szüksége. Futottál ma már a kerekedben? :D

2022. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/232 anonim ***** válasza:
67%
104 Te tényleg ennyire buta vagy? Alapvető különbség: egy embrió KÉPTELEN életben maradni a nő méhén kívül, mert semmilyen szerve nincsen kifejlődve, ezt fogd már fel! Hogy lehet ezt összehasonlítani egy már kifejlett, megszületett emberrel?! Egy embrió és egy megszületett ember a büdös életben nem lesz egyenrangú, ez színtiszta biológia, hihetetlen hogy valakinek ezt magyarázni kell. Próbáld meg kiszedni a 8-9 hetes magzatot a nőből és tartsd életben, ha tudod. Segítek: nem fog menni, mert magától még lélegezni sem tudna.
2022. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/232 anonim ***** válasza:
26%

"Az ő szervei már ki voltak fejlődve, ő már megszületett, neki már voltak érzései, képes volt többek között pl önállóan lélegezni, mert hogy volt kifejlett tüdeje, ami azért szerintem árt… Egy embrió a nő méhén kívül eleve életben sem maradna egyetlen egy pillanatig sem, de akinek tényleg magyarázni kell mi a különbség egy megszületett ember es egy embrió között, abba kár minden szó."


Tehát ha teged kirakunk a sivatagba és nem éled túl, akkor igazából egy embrioval vagy egyen értékű, mivel nem vagy életképes az optimális környezeteden kívül? Ok.

2022. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/232 A kérdező kommentje:
#105 Minimálisan sem érdekel a szexuális életed, engem a védekezéses szex egyáltalán nem érdekel, mert az nem eredményez gyermeket, én csak annyit mondtam, hogyha már becsúszik az a baba, apa hibájából, anya hibájából mindegy is, mert becsúszott, akkor annak az egészséges magzatnak joga van megszületni, joga van. És kicsit sem érdekel a liberálisok siránkozása.
2022. máj. 5. 22:33
 108/232 A kérdező kommentje:
#106 Fogadd inkább el, hogy az önző, embertelen érveidet mindet megsemmisítettük.
2022. máj. 5. 22:37
 109/232 anonim ***** válasza:
77%

108 Akkor mit kotorászol benne, hm?? Elmondtam, védekezem, de mivel nincs 100%-os védelem, ezért bármikor beüthet a krach és sajnos minimális esély így is van a teherbeesésre, márpedig ebben az esetben én fogok dönteni, nem te és nem is a sok magzatfanatikus, akik elvileg az élet mellett kampányolnak, közben meg a már meglévő életeket magas ívből leszarják és lazán megnyomorítanák azokat nem kívánt terhességgel rájuk erőltetésével.

És nem: nincs az én testem felett semmiféle joga egy fejletlen embriónak, nem fog az én káromra, az én akaratom ellenére dönteni, pláne hogy ha akarna sem tudna. És kicsit sem érdekel a hozzad hasonló beteg elméjű emberek siránkozása. Semmi közöd és pláne semmi jogos belepofázni mások életébe és el kell szomorítsalak: ha fejre állsz is abortuszra mennék, ha nem kívántan teherbe esek, jobb ha beletörődsz, tenni úgy sem tudsz semmit, ez van. A saját méheddel azt csinálsz, amit akarsz, máséval viszont nem.

2022. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/232 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, már többször is elmondtuk neked, hogy a test feletti önrendelkezés joga pontosan ugyanannyira szent és sérthetetlen, mint az élethez való jog. Ezért amikor az élethez való jogot csak az önrendelkezési jog terhére lehet biztosítani, akkor az utóbbi felülírja az előzőt.
2022. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!