15 hetes +4 napos vagyok .. Nem tervezett baba, de viszont az orvos hibázott nem vette észre.. cisztát látott a baba helyett Papírt nem adott és ez által nem bírjuk el vetetni Esetleg valami segítség? Vagy valami tanács Köszönöm 🙂

Figyelt kérdés

Tudom hogy 12 hétig lehet el vetetni ..

De ez orvos hiba.. ha tudtunk volna róla akkor időben lépünk

Mielőtt valaki okoskodni szeretne 😀



2022. júl. 20. 09:24
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
28%
A családi 4.éig jön minden hónapban.
2022. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%

Elmész másik orvoshoz és elmondja mit tudsz tenni.

Amúgy neked nem tűnt fel semmi? Mensi, egyéb tünetek stb?


Max örökbeadod

2022. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
2%
Más semmikor sem lehet elvetetni, az abortuszt betiltották nem?
2022. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
72%
Sajnos az orvos hibája nem írhatja felül a jogi korlátokat. Itt a baba élete az, ami mellett a törvényalkotó kiállt.
2022. júl. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
31%
Add örökbe! Segítek! Írj!
2022. júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Itt igazából nincs már semmiféle lehetőség arra, hogy elvetesd, ha erre vagy kíváncsi. Meg kell szülnöd a babát, utána örökbe adni, ha nem szeretnétek.
2022. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudsz mit tenni. Megszülöd és felneveled vagy megszülöd és örökbeadod.

Nekünk tervezett baba volt, folyamatos vérezgetés miatt mentem orvoshoz. Már az is művészet volt, hogy bejussak, mert 3 héttel későbbre volt csak időpont. A doki megvizsgált hüvelyi uh-val is, közölte, hogy polipok vannak, ha 1 hónapig nem javul leszedi őket. Én 2 hét múlva bekönyörögtem magam megint, mert mondtam, hogy fájdogal a hasam, vérzek még mindig, nem vagyok túl jól, szédülök, megint megnézett uh-val. Azt mondta, ha bacogatom, ha nem, a polipok okozzák, adott időpontot 5 héttel későbbre 1 napos műtétre az sztk-ba, mert közben szabira is ment, meg írt fel vasat és fogamzásgatlót, hogy az majd rendberakja a ciklusomat (babatervezés közben?).

Nem voltam túl elégedett, ezért 2 nappal később elmentem egy magán dokihoz a kapott papírokkal, aki azzal indított, hogy átolvasott mindent. Már akkor is csóválta a fejét, majd megvizsgált és lesápadt. Nem tudta, hogy mit mondjon, mert már latta a szívverését a picinek, 9 hetes volt... Szerencsére minden rendben lett végül, a polipokat leszedte a magán doki és elállt a vérzés. A körzetes nőgyógyászhoz azóta se mentem vissza. Azért egy 9 hetes picúrt így benézni...

2022. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%

Utolag könnyű okoskodni mindenkinek. Amúgysem írta, hogy nem védekezett.


Mondom ezt úgy, hogy szerintem kamu a kérdés.

2022. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%
Hacsak ki nem derül, hogy valami súlyos betegsége van, nem lehet már elvetetni. Kezdjetek el utanajarni az orokbeadasnak
2022. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%

Egészséges magzatot 12. hét után nem vetethetsz el, teljesen mindegy, hogy az orvost okolod érte vagy sem, hogy lekésted.

Ha sérült (nyilván nem bemondásra megy), akkor 24. hétig.

Ha ennyire nem akarod megtartani, most már csak az örökbeadás marad.

2022. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!