Olyan is létezik aki azt bánta meg hogy nem ment végül abortuszr?

Figyelt kérdés
10-ből 9-szer az van,hogy nem bánta meg hogy nem vetette el, ez volt élete legjobb döntése hogy végül megtartotta vagy hogy ha valaki elvetette abból meg bőven akad aki élete végéig bánja. Van olyan is aki megtartotta és aztan megbánta?
2022. júl. 29. 09:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Biztos van, pl anyám, ő azt mondta, ha lett volna pénze abortuszra akkor elvetet, (nem is ő nevelt) De az ilyen embereknek szerintem valami nincs rendben a fejükben.
2022. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen,anyám...
2022. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Őszinte leszek valahol jobb lenne gyerek nélkül vagyis inkább könnyebb, de úgy meg bánni nem bántam meg.

Ha már egyszer vállaltam olyan életet biztosítok Neki, amilyet megérdemel.

De van pl egy munkatársam, Ő épp tegnap mondta, h megbánta és valószínűleg a nagyszülők nevelik fel Ő meg viszi néha pl.

Van ilyen is olyan is.

2022. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Persze, hogy van... bár nálunk kicsit más a forgatókönyv, az exem tartotta meg, és én bántam meg első sorban.
2022. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Borzasztóan rossz döntés volt nem elvetetni, de ha csak addig mehetnék vissza az időben, hogy ismét döntenem kell nem tudom mit tennék, lehet akkor is megtartanám, csak próbálnék jobb anya lenni

(bár csak valahol 3 éves kora körül kezdtek elcsúszni a dolgok rossz irányba)

2022. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Biztos van ilyen. Nekem is nem egyszer a fejemhez vágta anyám, hogy kár volt megszülnie, pedig tervezett gyerek voltam, apámmal már házasok voltak. (Később elváltak.)

Én azt nem értem, hogy olyan miért nincs, hogy az vétel el spontán, aki abortuszt tervez? Vagy csak dilemmázik rajta, és akkor a természet megoldja. Ilyet még nem hallottam. Csak a tervezett, várt babák nem maradnak meg. 😞

2022. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám a harmadik gyereke - keresztanyám - kapcsán mondta már ki nyíltan többször is ezt…nagyon durva hallani.
2022. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem többen vannak ezzel így mint gondolnánk csak még makuknak se merik bevallani. Most nem olyanra gondolok aki gyűlöli a gyerekét meg feldobja magától stb.hanem aki azért tisztességesen felneveli de a szíve mélyén mégis azt gondolja,hogy várhatott volna ezzel még pár évet mert így oda az önállósága ,szabadideje meg sorolhatnám.
2022. júl. 29. 14:51
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
#6 "Én azt nem értem, hogy olyan miért nincs, hogy az vétel el spontán, aki abortuszt tervez? Vagy csak dilemmázik rajta, és akkor a természet megoldja. Ilyet még nem hallottam." - megvígasztallak, nálunk a párommal pontosan ez történt. A dilemma fő oka az volt, hogy egy gyógyszer okozott-e magzati károsodást...
2022. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Nagymamam is ezt mondta, ha tudta volna hogy a gyerekei szarni fognak ra, nem szuli meg oket.
2022. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!