Úgy érzem abortusz után teljesen tönkre ment az életem. Hogy juthatok túl rajta?

Figyelt kérdés

Már 6 éve történt a szerencsétlenség.

Azóta sem a párkapcsolat nem jön össze, sem semmi más. Teljesen tönkre ment azóta az életem.

Helyre lehet még hozni? Vagy túl lehetek rajta valaha is?


2022. aug. 2. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
6 éve igazán összeszedhetted volna magad és nem rosszindulatú vagyok mielőtt bárki köpködne nekem...
2022. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Ezek nem az abortusz miatt vannak.. dolgozd fel magadban, és lépj túl ezen, ha lelkileg rendben vagyok akkor akkor találsz magadnak párkapcsolatot is meg stb
2022. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Vagy*
2022. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne felkeresni egy pszichológust. Ahogy a 2-es válaszoló is írta, meg kellene találni a lelki problémát.
2022. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi idő alatt úgy érzed hogy nem oldódott meg a problémád, akkor keress egy pszichológust, majd ő segíteni fog
2022. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Neki sem tudok megnyílni. Senkinek. Eltemettem magamba azt a napot, mintha nem történt volna semmi. De mégis...
2022. aug. 2. 14:04
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Miért vetetted el, ha szabad tudni?
2022. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mert volt egy 2 éves gyerekem. Akkoriban hagytam el az apukájukat és költöztem haza szüleimhez.

Ők meg megmondták, hogy nem kell nekik még egy gyerek. Vagy elvetetem ami a hasamba van, vagy a meglévővel mehetek a híd alá de ők nem segítenek.

Sírva mentem a kórháza, onnan nem sírva jöttem ki, mert tele nyugtatóztak.

Másnap kisírtam magam. Azóta nem beszélhetek róla senkinek.

2022. aug. 2. 14:51
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Neki sem tudok megnyílni. Senkinek. Eltemettem magamba azt a napot, mintha nem történt volna semmi"


Pedig meg kell nyílni. Nem fog ítélkezni. Amíg eltemeted magadban, SOHA nem fogod feldolgozni. Szóval tedd félre a kifogásokat, döntsd el: akarod-e, hogy jó irányba változzon az életed vagy maradsz ebben az állapotban?

Van egy gyereked, akinek egy teljes értékű anya kell. Így nem tudsz az lenni.

2022. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp pszichológus!
2022. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!