Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek a szívhang törvény...

Szerintetek a szívhang törvény miatt kevesebb abortusz lesz? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Szerintem kifejezett kínzás egy ekkora döntés előtt álló nőt mégjobban megtaposni. A férfiakat bezzeg nem érinti akik eltűnnek a nő életéből, miután felkoppintották őket.

Aki nem akar gyereket/kórosan fejlődik/erőszak eredménye/stb szerintetek ettől meggondolja magát?



2022. szept. 13. 10:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:
Zárójelben: megint idős férfiak döntöttek más méhéről, gratulálok!
2022. szept. 13. 10:25
 2/62 anonim ***** válasza:
74%
Milyen szívhang törvény?
2022. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
83%
Ah, megtalaltam. Eddig is alapfeltétel volt szivhang, vagyis az élő terhesség az abortuszhoz. Hidd el, az az orvos, aki ezt a kötelező vizsgákat végzi, nem abortusz ellenes és nem fogja az akaratod ellenére rád kényszeríteni, hogy nézd a monitort és a hangot se feltétlenül kapcsolja be.
2022. szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
93%

[link]



Abszolút baromság.


Akire hat, az amúgy is jobbb, ha nem hallgatja meg, aki pedig eldöntötte emiatt nem fogja megváltoztatni..


A vicc, hogy az oep rendelésen sokaknak ki kellett kb könyörögni, ha hallani akarták.


Nst-ig volt, hogy nem is..

2022. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Aki meg is akarná tartani, de nem tudja, mert nincs rá pénze, annak a szívhang meghallgatásától sem lesz.
2022. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
94%
Nem, csak még jobban traumatizálja majd a nőket, akiknek nincs választásuk... persze Dúró szerint ez is az ő érdekükben történik.
2022. szept. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
35%
Aki lepontozott az elarulja, hogy miért tette?
2022. szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
#6, ezt mondom. Egy könyvdaráló Horthy imádó megélhetési politikus, aki azért ment erre a pályára hogy 0 munkáával is legyen vagyona.
2022. szept. 13. 10:42
 9/62 anonim ***** válasza:
89%

Hát nekem van 2 gyerekem. Mind a 2nél a szívhangot 1-1 alkalommal hallottam a védőnőnél (3 és 1 évesek, szóval nem régi terhesség).


A szívhang eddig is feltétele volt az abortusznak, én úgy tudom


Én semmi szín alatt nem szeretnék 3.gyereket. ha most ne adj isten becsúszna, nem tartanám meg. Se anyagi, sem lelki okok miatt. Felőlem mutogathatnák, hallgattathatnák a szívhangot, akkor sem gondolnám meg magam.

2022. szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
35%

Rá kerestem, mi is ez a fontos törvény módosítás, hiszen nincs is ennél nagyobb gond az országban... 🤡


Szerintem mindenki saját maga döntsön a saját teste felett, ez konkrétan lelki terror...


Igen, nagyon komoly ez a téma, az abortusz nagyon gáz dolog, de vannak kivételek, amikor nem ítélném el azt az asszonyt, aki ezt az utat választja, pl erőszak áldozata lett. Az más kérdés, amikor mindenki össze fekszik mindenkivel, és semmi jövőkép nélkül felelőtlenen ilyen helyzetbe sodorja magát,és a már létező kis lelket, aki semmiről sem tehet.

2022. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!