Abortusz után , ki mennyi ideig vérzett, mikor múltak el a tünetei ,rosszullétei utána ,mennyire volt alhasi fájdalma?

Figyelt kérdés
Az igaz hogy minél előrehaladottabb volt a terhesség pl.11 hetes annál nehezebben regenerálódik a szervezet?
2022. okt. 3. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
14.héten volt a megszakítás. Nem olyan sokáig véreztem kb 1 hétig, kis alhasi fájdalom volt.
2022. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Nekem igaz nem abortusz, hanem missed ab. Ugyan az az eljárás.

10.héten műtöttek. Nem volt 1 hét a vérzés. Nekem kb egy sima mensire hasonlított. Nem volt alhasi fájdalmam, csak a műtét napján. A terhestünetek, pl hányinger, fáradtság kb a műtét után 3-4 nappal múltqk el.

2022. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
1 vagyok nekem 1-2 nap múlt a terhes tünet, de lehet az agyam blokkolta. Az a fajta vagyok, hogy törlöm a rossz élményt hárítok, sajnos beteg baba volt.
2022. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat lányok.

Nekem tegnap volt delutanig vereztem és amikor kiengedtek azota nem,mensi szerü fajdalmam van . Azt gondoltsm minel jobban verzek annal jobb mert tisztul. De akkor nem. Egy ismerosomnek volt ugyanigy beavarkozasa anno es neki 7 hetig ömlött a vére és szaga is volt és nagyon erős fájdalmai,azért hittem h az normalis

2022. okt. 4. 07:36
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátodnál baj volt, ha még szaga is volt.
2022. okt. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha szaga van az azonnali ügyeletet igenyel.


Nekem azt mondták, max 2 hetig normális a vérzés. És annak is folyamatosan csillapodnia kell.

2022. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A hányinger ami elviselhetetlen es a mellfeszüles semmit se csökkent :(
2022. okt. 4. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!