Ilyen vérzés normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy hete volt terhesség megszakításom. Aznap véreztem műtét után, de viszont utána semmi nem volt. 3-4 napig még barnázás sem. Viszont hétvége óta elkezdtem barnázni, eleinte világos barna, majd sötétebb, ma ismét világos barna, illetve törléskor enyhén rozsaszines a papír. A betéten a rózsaszín vérzés nem látszik még. Aki volt ilyen helyzetben, és van tapasztalata tudna segíteni hogy ez normális e hogy egy hét elteltével jelentkezik vérzés barnázás? Előtte meg semmi nem volt? Hasfájás, láz, semmi panaszom nincs.



2022. okt. 26. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen normális.

Nekem azt mondták 2 héten belül bármikor jelentkezhet.

2022. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2022. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor megnyugszom. Így hogy más panaszom nincs nem akartam egyből rohanni az orvoshoz. 😊
2022. okt. 26. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!