Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Missed ab. Utan 7 héttel vérzés?

Missed ab. Utan 7 héttel vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 7 héttel ezelőtt volt missed ab.om 10 hetes voltam..

A műtét után 2 hétig folyamatosan vereztem majd a 4. Héten azt hittem ,hogy megjött a menstruaciom mert elkezdtem erősen verezni. De pont ebben az időben csúnyán meg fáztam és nagyon köhögtem. Ez a vérzés eltartott kb. 1 hétig és azóta barnás-rózsaszín és folyásom volt a tegnapi napig , amikor szinten nagyon meg fáztam és újra kohogok. A vérzés megint elindult de szinte dől belőlem a vér , bár a menstruaciom is hasonló szokott lenni. Fájdalmam nincs egyáltalán. Lehetséges hogy nem ürült ki a Méh és azért verzek megint ? Nagyon köhögök és furcsállom, hogy miért pont ilyenkor kezdtem megint verezni. Szerintetek ?

Tudom nem láttok belém , meg orvoshoz kene menni de nem bírtam eljutni hozza a 6. Héten . Csak ünnepek után tudok mostmár menni.


Gondolom ha nem ürül ki a meh akkor kaparas lesz ebből.

Köszi előre is



2022. dec. 23. 07:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!