Lehet még gyerekem?

Figyelt kérdés

6 évvel a terhesség megszakítás után újra terhes lettem.

Nagyon vártuk a babát, de 9 hetesen nem volt szívhang, így megint műtétre várok (bár most a természet alakította így, de a spontán vetélés nem akar elindulni).

Lehet az abortusz miatt történt valami a babával? Vagy lelkileg nem tudtam feldolgozni az előző terhességem megszakítását és tudat alatt is elvetéltem?

Meg 1x nem szeretnék így a műtő asztalon feküdni. A lelki sérülésekről nem is beszélve….


2023. márc. 31. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Sok nőnek nem lehet gyereke, miután elvetette. Olvastam már, hogy elvileg kis százalék, mégis ismerek kapásból jópárat. Szóval nagyon is lehetséges, hogy emiatt már nincs valami rendben odabent
2023. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Semmi összefüggés nincs.
2023. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Nincs összefüggés. Ne emèszd magad.
2023. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bogica0616 ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy a te esetedben lenne összefüggés. Nehezebb talán teherbe esni, vagy nagyobb lehet az esély a korai vetélésnél. De azt ìrod, hogy 9 hetes voltál, gondolom előtte volt szìvhangja, csak sajnos megállt a fejlődésben 9 hetesen. Nagyon rossz dolog, de nem az abortusz miatt lehetett. Ez inkább genetikai hibára utal.
2023. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
6 hetesen szabálytalan volt a Petezsak, de volt szívhang. Már az első perctől barnáztam és görcsöltem. De azért a remény megvolt, hogy megmaradjon.
2023. márc. 31. 22:08
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne szomorkodj. Legkozelebb biztosan sikerulni fog ! Fel a fejjel!!
2023. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Néhány évvel ezelőtt nekem is 9 hetesen lett egy missed AB-m. Viszont azóta született 3 egészséges gyerkőc és a következő is úton van.


6 év elég sok idő. Nem gondolom, hogy kapcsolatban lenne a mostanival. Rendben lesz a következő, hidd el! Nekem kapásból utrogestant kellett szednem a missed AB utáni terhesség elején. Szorítok Neked!

2023. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Semmi összefüggés nincs, az első meg egy provokatív szr.
2023. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nekem nem is írtak fel addig semmit meg nem látták a babát.

Március elejétől barnázok és március 20a körül kaptam azt a gyógyszer amit a 7es irt.

Akkor volt szivhang. De rá 1-2 napra el is halhatott a méretei alapján.

2023. ápr. 1. 16:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Kb. 10 évvel egy megszakítás után 38 évesen szültem a harmadik babám. Semmi gond nem volt a várandóssággal. Nincs összefüggés a két eset között.

Fel a fejjel! Kitartást kívánok! 😍🙏

2023. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!