Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség megszakítás hány...

Terhesség megszakítás hány hétbe kerülhet és mik kellenek hozzá?

Figyelt kérdés

Májusba tudnák csak el indulni intézkedni de 9 hetes leszek akkor hány napba vagy esetleg hétbe telhet?

És milyen papírok kellenek hozzá?

Hány nap volt a műtéti idő pont?

Lassan 2 éves lesz az első babócám a mostani baba védekezés mellet eset be amit nem is tudnák vállalni így terhesség megszakítás mellet döntöttünk de félek hogy ki esek abból az idő pontból.



2023. ápr. 13. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Kezdd el most! Nem sietik el a dolgukat.
2023. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Váratnak napokat hogy nem e meggondolod magad...intézkedj.
2023. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Hogy ezen az oldalon minden nem kívánt gyerek védekezés mellett fogan:-D


amúgy 11+6 napig veszik el a terhességet, az ügyintézés legalább másfél hét mindennel együtt, így én már most elkezdeném.

2023. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hármas hát sajnálom hogy 100 ilyet láttál! De az ember olyan helyzetben van hogyha egy nem kívánt apósa és anyósa házában él és nincs hova menni mert csak jövőre tudunk házat venni akkor híd el nem az lesz az álmom hogy direkt nem védekezek a mellet hogy 2 éves és apjával élünk egy fél szobában! Olyan helyzetben vagyok hogy nem tudom most vállalni és nem is akkarom olyan helyre vállalni ahol egy ugráltatot cs..icska az ember!
2023. ápr. 13. 17:40
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
Az első gyereked is annak lát, az nem zavar? Csak a második van útban, holott egy év, és mehettek külön?
2023. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Miért látna annak? Ezt az egyereket a hitelig hogy házat vegyek anyagilag el kell tartani és etetni! A fiamal is abortusz lett volna de nem voltam olyan anyagi helyzetben hogy el tudjam vetetni így az anyósomék mondták költözek hozzájuk azóta már volt 1-2 vita egy gyerek is nehéz egy fél szobára mit csinálnék még egy gyerekel dobjam be az anyósom ágyába mert nincs hely hova szüljem meg?
2023. ápr. 13. 18:12
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ne magyarázkodj senkinek, mert SENKInek semmi köze hozzá, miért döntöttél így!!!

Kezdj ügyintézésbe, mert elhúzódhat sokáig, nehogy kifuss az időből.

2023. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7. Rendben!
2023. ápr. 13. 19:36
 9/14 babyboom567 ***** válasza:
77%
Májusban késő lesz,most rögtön kell intézni.Terhesambulanciára elmész,kivárod a sorod,megállapitják az élő terhességet,mondod hogy nem tartod meg,adnak papirt amivel mehetsz a védőnőhöz,családvédelmishez,közben kérsz időpontot a műtétre.Ennyi.Ha hétfőn elkezded,májusra lesz időpontod.
2023. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Hetekif tarthat az ügyintézés, a családvédelmisek ha egyáltalán sikerült elérni őket telefonon (mert az is egy külön mutatvány), kb egy hétre adnak időpontot onnantól hogy felhivod, a korház nekem pl a műtétre 2 hétre adott, szóval nagyon gyorsan el kell kezdeni, nem beszélve arról, hogy azért jobb az egészséged szempontjából is, ha minél kisebb terhességgel műtenek. Ez nagyon nehéz dolog, de ha komolyan gondolod a megszakítást, akkor sajnos háttérbe kell most helyezni minden mást, és a saját érdekedben gyorsan intézkedni mert tényleg nagyon el tud húzódni.
2023. ápr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!