Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha nem véreztem ,nem hatott...

Ha nem véreztem ,nem hatott az esemeny utani?

Figyelt kérdés
nov. 9. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a kettönek egymáshoz????
nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény utáni tabletta bevétele után nem kell vérezned. Menstruációkor viszont kellene. Ha az nem jött meg, késik, tesztelj.

(És a tabletta nem a már meglévő terhesség megszakítására van - a kategória miatt írom.)

nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Az esemény utáni tabletta meg az abortusztabbletta teljesen más dolog!
nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Az esemény utáni tabletta (72 órás vagy 120 órás) arra való,hogy szex után bevedd,ha nem akarsz terhes lenni.

A terhesség LÉTREJÖTTÉT akadályozza meg.



Az abortusztabletta Magyarországon illegális. Tehát nem árulják,meg se tudod venni.

Külföldön legális. Ott a MEGLÉVŐ terhesség megszüntetésére használják. Tehát már terhes vagy, de ha beveszed,elvetélsz tőle.


Érthető a különbség?

nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En szlovakia magyar vagyok ,de a 72 oras tabit vettem be
nov. 9. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastad el a betegtájékoztatót?
nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

72 órás tabinál mégis, milyen vérzésre számítasz? Ott semmi, egy embriókezdemény sincs, ami vérzéssel távozna.


Bevetted, oké, tesztelj x héten belül, és készülj fel, nem biztos, hogy a menzeszed eleinte normálisan megjön.

nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!