Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 2023.10.30.-án volt abortuszom...

2023.10.30.-án volt abortuszom, mert az ultrahang szerint nem lett volna egészséges a magzat. Azóta nem jött meg a menstruációm. Ez normális lehet?

Figyelt kérdés
Abortusz után begyulladt a méhem, majd el kaptam egy fertőzést is. 6 hét után szexeltünk a párommal, de óvszert használtunk mindegyiknél.

dec. 29. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Orvosod véleményét kikérted? Ő normálisnak tartja vagy sem hogy nincs még menstruációd?
dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"az ultrahang szerint nem lett volna egészséges a magzat."


Kaptál bromocriptint?

dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2+ 12. hét után automatikusan adják, mivel a prolactinszinted megemelkedik. Mivel te azt írtad, hogy a magzat egészsége miatt volt az abortuszod, akkor már 12-16 hetes terhességnél kellett hogy járj-ott meg végképp adják.


Magas prolactinszint miatt nem menstruál a nő, vagy lelki megrázkódtatás miatt is lehet, de akkor is biztonság miatt adják.


13, heti, élő (nem halott magzat) vetélésem volt, azonnal kaptam. Ott magyarázta el az orvosom (nőgyógy-endos doki volt) mivel én is értetlenkedtem, és útálom a gyógyszerszedést.

dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
14.héten volt élő magzat megszakítás én nem kaptam mást csak antibiotikumot
dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cicoo007 válasza:
100%

Szia.

Én szültem a 17.hètben Down sindroma miatt.

Augusztus 2.-án.

Novemberben jött meg először.

A trauma miatt is lehet ilyenkor hogy nem jön meg,de hormon is.

Hiszen a menszesz az fogamzo képesség lehetősége is ,és ha a szervezet kimerült akkor ezt nem indítja..

jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!