Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha már nőgyógyászhoz van idő...

Ha már nőgyógyászhoz van idő pont onnantól mennyi időbe telik amire eljutok az abortuszra?

Figyelt kérdés
jan. 19. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 hét, de ezt nem lehet ennyire pontosan megmondani.
jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
50%
Az attól függ, hogy hogy éred el a védőnőket. Nekem nagyon nehéz volt elérni bármelyiket is pedig már megyei szinten telefonálgattam történjen valami alapon. Kb másfél hét múlva kaptam időpontot. Ott derült ki, hogy közbe mar hivhattam volna a kórházat is a műtét idopontja miatt. Nekem ezt előre senki nem mondta, hogy már lehet. A vedonotol számítva 12 nap múlva kaptam időpontot a kórházba de úgy, hogy egy tündéri doktor bácsihoz kerültem aki mindent megtett hogy ne csússzak ki az időből, még az egyik betegevél meg is cserélte az idopontomat. Nekem más probléma is volt mert az elso orvosom rosszul szamolta a heteket es eggyel több volt mint amit ráírt a papíromra. Utolsó nap jutottam be a műtétre köszönhetően a védőnő által ajanlott orvosnak.
jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!