Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nők! Ti ilyen esetben megszüln...

Nők! Ti ilyen esetben megszülnétek a babát?

Figyelt kérdés

Elméleti a kérdés, nem áll fenn sem nálam, sem hozzám közelálló személynél ez a helyzet, más okokból gondolkodtatott el.


Van kapcsolatotok. Teherbe estek (tegyük fel, védekeztetek, és mégis).

Semmiképp nem akartok gyereket.

A párotok viszont igen.


Megszülnétek úgy, hogy utána minden jog az övé a gyerek körüly nektek semmi közötök hozzá, és külön mentek?



jan. 28. 14:49
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
24%
Igen.
jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
25%
Meg
jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
88%
Nem
jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim válasza:
87%
Nem
jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
87%
Nem
jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
61%

Nekünk hasonlóan jött össze a kicsi.


Terhesség előtt antidepresszánst szedtem. Mikor megtudtam, hogy babát várok abbahagytam. Végig levert voltam és minden nap sírtam.


Mi összeházasodtunk a férjemmel. Együtt neveljük a babát.


Ahogy megszületett rendbe jött a mentális egészségem. Jobban szeretem őt, mint bárki mást.


Ha úgy kellett volna meg szülni, hogy utána nem lesz hozzá közöm, nem láthatom, nem nevelhetem akkor nem szültem volna. Az volt a terv, hogy újra gyógyszert fogok szedni(úgy tűnt szükség lesz rá), de szerencsére minden rendbe jött.

jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem akarok gyereket, nem szülök, ez evidens.
jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
74%
A nőnek kell a legjobban akarni azt a gyereket, elvégre a legnagyobb eséllyel nála marad, ha különmennek. Ha én nem akarom, nem szülöm meg.
jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!