Tablettás abortusz?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik le az egész folyamat?
febr. 3. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Magyarországon? Sehogy
febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Magyarországon nem engedélyezett, Ausztriába kell menned, ha ilyet akarsz. Általában orvosi ellenőrzés mellett csinálják. Úgy tudom, kétféle tablettát adnak, az egyik a vetélést indítja el, a másik fájdalomcsillapító. Hogy melyikből mennyit, azt nem tudom.
febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bellatrix:3 ***** válasza:
94%
Romániában 6 os a csomag, mármint 2t vízzel kell bevenni 4 et meg a vaginába kell felhelyezni. Orvos írja fel, elmondja hogyan kell bevenni stb. Azzal mehet is haza az ember. Ha gond van csak akkor kell kórházba menni. Ha jól tudom 2-3 nap alatt le is jár az egész. Nem kell befeküdni meg ilyenek. Gyakorlatoztam mint nővér nőgyógyászaton onnan tudom. Semmit nem kérdeznek, max annyit hogy meg akarja-e tartani vagy sem, ha nem akkor írják fel a tablettát aztán ennyi.
febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Romaniaban akkor egész könnyen veszik. Én Ausztriában csinálom majd. Kiváncsi vagyok a hatásra,mellekhatasra.
febr. 3. 10:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kiváncsi vagyok a hatásra,mellekhatasra."


Hatása: elvetélsz

Mellekhatasa: nem vetélsz el és műszeres befejezés kell

febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Már Romániában is van? Mindenhol engedélyezik, csak itt nem... Nem volt még abortuszom, de nekem sokkal szimpatikusabb megoldásnak tűnik.
febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Minél korábban mész, annál enyhébb lefolyású lesz. Úgy tu0om, a végén van egy kontroll, hogy minden rendben ment-e. Intézd minél előbb.
febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem veszik olyan könnyen itt Romániában sem. Nekem egy hónapja volt, először meg vizsgált az orvos hogy mekkora a magazat, hogy lássaehet e még a tabletas megoldást. Aztán csomó kérdést tet fel. Utána egy szem gyógyszert be kellet vegyek előtte,aztán mehettem haza és rá 36 órára kellet fel helyezték 4 kupot.es amúgy csak akor adják ha közel laksz a kórházhoz hogy ha gond van be tudja menni.hal istenek minden rendben volt!
febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriába mentem én is a tablettákért. Van előtte egy vizsgálat + konzultáció. Az egyik tablettát ott helyben kell bevenni (ez megszakítja a terhességi hormonokat). Kapsz mellé még 4 másik tablettát és fájdalomcsillapítót is. Ezeket rá 2 napra az otthonodba kell bevenni. Nálam annyi volt a mellékhatás hogy hánytam tőle. Az első után csak enyhe görcseim voltak. A másodikat rá 2-3 órára kell bevenni. Na attól megindult a vérzés és kijött minden. Utána el kell menni uh-ra hogy kitisztultál e. Sajnos nálam kaparás lett a vége.
febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!