Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lehet e 3 hetes terhességmegsz...

Janaxyz2 kérdése:

Lehet e 3 hetes terhességmegszakítás, hiába nem látszik az ultrahangon?

Figyelt kérdés

Minden igyekezet ellenére megtörtént a remalom es 4/3 teszt pozitív lett. Semmiképp nem tudom és nem akarom vállalni, a megtermékenyítés maximum 3 hete történhetett, és minél hamarabb akarom a megszakítást, de még nem látszik az ultrahangon, és csak kontrollra írtak ki. Rettenetesen stresszelek, mert nem akarok terhes lenni, és szeretnék túllenni az abortuszon.

19 éves vagyok, tanulok, egyetemre járok ősztől.



febr. 23. 14:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Abortuszt csak a terhesség megállapítása után lehet intézni. Szívhangnak kell lennie
febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
12. hétig van idő elvetetni. Utsó menzesztől számítva kb a 6.-7. héttől látja az orvos is a terhesseget.
febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Az abortusz egyik feltétele az élő terhesség. Nem tudod még elvetetni.
febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Kiegészítés: ha 3 hete volt az aktus, akkor az átlagos ciklussal számolva már kb. 5 hetes terhesség, mivel az utolsó vérzés első napjától kell számolni.
febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Biztos jól számolsz? Három hetes? Késik már? Amikor meg kellene jönnie már 4 hetes vagy.
febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem bírom elviselni, minél hamarabb meg akarok tőle szabadulni, nem akarom, hogy látszódjon, nem akarok foglalkozni a szívhanggal stb. Elég gáz, hogy megvarakoztatjak az embert és nem csináltathatja meg amikor ő akarja, ez borzalmas
febr. 24. 08:40
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
Ausztriában van lehetőség gyógyszeres abortuszra, ezt a 9. hétig lehet alkalmazni. Kb. 500-600 euróba kerül a procedúra.
febr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Adriana2 ***** válasza:
14%
Kérdező benned egy cseppnyi szeretet a világon nincsen. Más erre a pillanatra éveket vár te meg azt írod nem bírod el viselni. Meg akarsz tőle szabadulni.. Én meg értem hogy fiatal vagy, csak gondolj a jövőre. Tegyük fel most meg szabadulsz tőle aztán évek múlva nem sikerül majd teherbe esned, akkor vissza fogod sírni százszor.. Te a szivhangal nem akarsz foglalkozni, drágám én könyörögtem istenhez hogy végre szívhang legyen és nem lett... Nem akarod hogy látszódjon. Mit gondolsz 6 hetesen majd gurulni fogsz.. 19 éves letedre legalább azt tudhatnád hogy mikortól látszódik egy terhesség.. Még annyit hozzá tűzök hogy ilyen gondolkozassal te inkább ne is szülj soha!
febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Jó, 8-as senkit nem érdekel a nyomorod, nem rólad szól a kérdés. Ha p.csogni akarsz, akkor írj ki egy sajátot!
febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
A #8ashoz hasonló idiótákkal nem kell foglalkozni, ahogy előttem írták Ausztriában lehet gyógyszeres abortuszt korai terhesség esetében is, de nyilván az drágább. Itt várni kell, és a megalázó bánásmódot tűrni. Én így is inkább választanám az előbbit.
febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!