Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Valakinek tabletas terhesség...

Valakinek tabletas terhesség megszakítása Ausztriában vagy máshol?

Figyelt kérdés
Hogy zajlott. Honnan lehet tudni hogy el veteltem? Én már verzek az első szem gyógyszertol pedig atol nem kéne azt montak

#Tabletasabortusz
márc. 1. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet akkor tabletta nélkül is elvetéltél volna. És az erős napokig tartó görcsből és az erős vérzésből lehet tudni. De neked nem mondták hogy pár hét múlva menj vissza kontrollra?
márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én barnaztam az első szemtől a második napon. Viszont miután felhelyezte a nőgyógyász a második tablettat utána kezdtem gorcsolni, másfél óra múlva veteltem el kb. Utána kaptam még egy szemet, rá 2 orara volt vizsgálat. Akkor azt mondtak minden rendben, kontroll lesz majd nekem.
márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2es..felhelyezés? O.O Nekem szájon át kellett bevenni az összeset. Hát soha többet, borzasztó napok voltak.
márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a huvelyembe helyezte fel. Nekem szerencsére nem volt olyan durva.
márc. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!