Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Valaki, aki úgy ment abortuszr...

Valaki, aki úgy ment abortuszra, hogy szerette volna a babát, és a férje nem akarta?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 11:59
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Hányadik baba volt,és miért nem akarta?
2013. jún. 24. 12:00
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ez volt. először én se akartam, de aztán voltam UH-n, és ott már dobogott a kis szíve. nem volt erőm gyilkolni.meg is mondtam a férjemnek, hogy ha elmegyünk a családvédelmibe, nem fogok kertelni, elmondom, hogy én szeretném.3. baba, anyagiak miatt gondolkoztunk az abortuszon. Férjem terhesség alatt végig mondta, hogy minek ide még egy gyerek, de bent volt szülésnél, amikor meglett e 3. fiam , sírt mellettem.Azóta is imádja mind3 fiát
2013. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ebben a helyzetben vagyok. Ma teszteltem pozitívat. 3. baba lenne. De a férjem nagyon ellene van, még telefonon beszéltünk, de már erősen tiltakozik ellene. Én is félek, de én nagyon szeretném. A jó, hogy Anyu és Anyósom, tesóm is lebeszél.

1. válaszolótól kérdezném, hogy neked mikor mondta a férjed, hogy tartsátok meg?

2013. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nekem is 3.baba lenne,de a férjem nem akarja:(
2013. jún. 24. 12:40
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Végig ellenezte, de most már 6 hónapos, és amikor először babusgatta, mondtam neki, hogy ugye milyen jó, hogy megtartottuk?

azóta is imádja

persze nekem szerencsém volt, hogy így viszonyult hozzá a férjem, ez lehet válóok is sajnos. én kockáztattam azzal, hogy megtartottam, és nyertem.

mérlegelni kell a helyzetet, ti ismeritek a férjeteket milyen.


sok sikert nektek.

2013. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
És neked miért nem akarja a férjed? Mikor tudtátok meg, hogy babát vársz?
2013. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Semmi más indok nincs,csak hogy a 3 gyerek neki sok,és nemtudja elképzelni,és nem akarja.
2013. jún. 24. 13:15
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Az én férjem szeretné, csak fél, hogy mi lesz a jövőben. Elvileg semmi nem akadályozná, anyagiak sem, de mindig azzal jön nekem, hogy majd ha iskolás lesz, majd ha el kell indítani az életben.....
2013. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
És te már biztos, hogy mész abortuszra?
2013. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Sziasztok! Férjem rákos volt, már volt egy kislányunk, és az orvosok szerint nem lehetett volna még egy, legalábbis neki. Ő azt akarta, vetessem el, mert nem az övé. Csak halkan jegyzem meg, hogy igenis az övé, ezt később apaságival kellett bizonyítanom a bíróságon. Szóval én amikor megvádolt, megfogtam a kislányunkat, az összes cuccunkat és odaköltöztem apukámhoz. Azóta elváltunk, a 2. babával soha nem foglalkozott, nem szereti, láthatáskor nem viszi el... Én soha nem bántam meg, hogy így döntöttem,mert apukám végig segített, és az új páromat is a kisebbik lányomnak köszönhetem.
2013. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!