Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha teherbeesnétek és a párotok...

Ha teherbeesnétek és a párotok nem dolgozna akkor elvetetnétek a kicsit?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem semmirekellő így biztos hamar találna munkát van félretett pénzünk és nekem van munkám.
2013. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Amikor az elsővel lettem terhes mindketten munkanélküliek voltunk. Nem vetettem el és mire nagyon látszódott a terhességem a páromnak lett munkája. Tehát nem vetetném el.
2013. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Igen,el!
2013. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

kérdés milyen az a pasi

ha tudom h keres munkát és akar is dolgozni akkor nem

ha nem akkor igen

természetesen mind a két esetben közös döntés lenne !


DE EZT NEM NEKED KELL ELDÖNTENI A GYEREK VÁLLALÁS VAGY NEM VÁLLALÁSA AZ KÖZÖS DÖNTÉSNEK KELL LENNIE !!!!!

2013. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Amikor kiderült,hogy terhes vagyok elhagyott a párom de eszembe nem jutott,hogy elvetessem a babát, egyedül neveltem a babámat,azóta férjhez mentem és született egy gyönyörű kislányom is!
2013. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem, mivel úgy vállalnék gyereket, hogy elsősorban "magamnak szülöm", a férfi mindig bizonytalan tényező, sose lehet tudni, mikor történik olyan, ami miatt az útjaink elválnak, így csakis akkor esnék teherbe, ha megfelelő munkám van, amiből el tudom tartani a gyerekem is.
2013. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem, de azért van több kérdés:

Miért nem dolgozik a párod és mióta. Ha (bocsánat) büdös a munka, nem is élnék vele. Ha szerencsétlenül alakult a dolog, elküldték, de dolgozni akar, keres munkát és mindent megtesz, bármit elvállalna, hogy legyen, akkor természetesen nem.

Másik kérdés, hogy van-e olyan családtag, aki tud segíteni, ha minden kötél szakad, pl. szülő, testvér.

2013. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Visszakérdezek: Ha egy újszülött édesapja elveszti a munkáját, megölöd a gyerekedet?

Ne haragudj, kérdező a visszakérdezésért.

Ha rólad van szó: tekints bizalommal a jövőbe!

Én nem vetetném el.

2013. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az nagyban függ attól, hogy milyenek a körülmények...

Ha mondjuk minden király, van saját ház, én dolgozok, megélünk, akkor simán megtartanám...

Ha viszont albérletben lakunk, nincs munkám, és teszem fel van több gyerek is akkor elgondolkoznék...

Nehéz így dönteni, hogy a helyzetről nem tudunk semmit..

2013. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok abortusz párti de ellenes sem. Egy szükséges rossznak tartom, egy választási lehetőségnek amit egy nő hozhat meg. Egy gyerek nagy felelősség nem elég megszülni fel is kell nevelni, az pedig pénzbe kerül. Nem luxusról beszélek hanem alapvető dolgokról. Szóval bármilyen nehéz és szörnyű is ezt leírni kimondani így kismama ként de igen azt hiszem ha a férjem nem dolgozna akkor nem tudnám megtartani. S nem azért mert nem akarnám hanem mert félnék attól hogy nem birnám megadni neki azt amit megérdemel amire szüksége van.
2013. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!