Ha meglesz a beutalòm a terhesség megszakitásra kb. mennyi idöt kell várnom a mütétre?

Figyelt kérdés
most vagyok a kilencedik hètben. a dokim csak hètfön ès kedden rendel.ha csak kèt hèt mulva tudok lemenni hozzànem csuszok ki az idöböl? vagy masik orvos is adhat beutalot?

2013. júl. 7. 17:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
2 hét múlva már 11 hetes leszel.Nagyon necces.Szerintem előfordulhat,hogy kicsúszol.
2013. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
esetleg masik doki nem adhat beutalot a korhazba? a tobbi papirt elinteztem.
2013. júl. 7. 17:36
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne adhatna másik orvos beutalót? Adhat.
2013. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
persze h adhat!
2013. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Az elmúlt hetekben nem jutott erre időd?..
2013. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Ne húzd az időt sokkal nehezebb lesz neked is a babának is. Kérj másik orvostól beutalót.
2013. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, bármilyen nőgyógyász adhat beutalót, akár állami, akár magánrendelésről. Neki tkp csak azt kell igazolnia, hogy mennyi idős élő embrióról van szó.
2013. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
+ védőnőhöz is kell menni, oda is kell időpont.
2013. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%
Nem kell a védőnőhöz menni, sajnos nekem is volt egy megszakításom mert kiskorú voltam meg nem álltam anyagilag úgy hogy meg tartsam. Itt vagyok 21 éves nagyon-nagyon szeretnék babát de nem jön össze, jól meg gondoltad hogy meg válsz a magzattól? Nincs olyan éjszaka amit ne sírnék át, engem teljesen padlóra küldött az a döntésem. ..
2013. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes, én nem kaptam beutalót a dokitól kórházba! A védőnőhöz kaptam, és ő töltötte ki a papírokat amit a kórházba kellett vinnem időpontot kérni. A doki vérvételhez adott papírt. Én hétfőn voltam először dokinál és következő héten kedden meg is volt a műtét.
2013. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!