Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszt mindig altatásban...

Abortuszt mindig altatásban végzik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 07:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. júl. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/118 A kérdező kommentje:
Ès mi a folyamata? Valaki leírná?
2013. júl. 10. 07:45
 3/118 anonim ***** válasza:
82%
Mikor megvan az időpontod, akkor aznap reggel bemész. Ott megmutatják a szobát, ahol leszel aznap, adnak egy hálóinget. Utána tusolás, és jön a doki, aki felhelyez valami cuccot, már nem emlékszem mi a neve. Rá 1-2 órára majd szólítanak. Bemész a műtőbe, ott felfekszel, beadják az altatót, elalszol. Megcsinálja a műtétet, ami 15 perc, és utána felébresztenek, visszavisznek a kórterembe az ágyadba, ahol pihensz a nap további részében. Majd délután vizit, ha minden okés, akkor estére már haza is engednek.
2013. júl. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/118 A kérdező kommentje:

Èrtem. Köszönöm a rèszletes leírást.

Ès ez mindenhol így van? Te hova valósi vagy?

Nem voltak veled bunkók?

2013. júl. 10. 07:55
 5/118 anonim ***** válasza:
30%

A te szempontodból: Reggel éhgyomorra bemész a kórházba, vérvétel, majd megkapod a tágítót, ha nem szültél. Elaltatnak, elvégzik a beavatkozást, felébredsz, ellátnak tanáccsal és még aznap hazamehetsz.

A baba szempontjából: Egy szívófej közelít a kis test felé, aminek a vége szúrós. Ez előbb feldarabolja őt, majd a szívófej kiszippantja a teste darabkáit a méhedből.

2013. júl. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/118 anonim ***** válasza:
92%
2.vagyok. Debreceni vagyok, nem voltak bunkók. Kedvesek sem, csak olyan semlegesek. Elmondták mit mikor hogyan, aztán ennyi. Dehát nem is kell hogy tutujgassanak, az is elég, ha nem bunkóznak az emberrel.
2013. júl. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/118 A kérdező kommentje:

Szültem már 2.

Azzal hogy morbid módon leírtad hogy ölik meg a magzatot enfem nem hatottál meg.

Ugyanis koraterhessèg hamar teszteltem pozit is. 5 hetes múlt. Se feje se keze-leba nem lesz max a szíve dobog. Kis sejtmassza ahogy a dokim is fogalmazott

2013. júl. 10. 08:06
 8/118 anonim ***** válasza:
43%

Nem is állt szándékomban. Szó szerint a kérdésedre válaszoltam.

A morbid szó azt jeleni: halálos. Én nem vagyok az.

2013. júl. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/118 A kérdező kommentje:
Persze tagadhatod... :) nekem 8.
2013. júl. 10. 08:11
 10/118 anonim ***** válasza:
41%

Na jó, akkor tessék. Szigorúan csak tények - arról, hogy se keze, se lába...

Tudod, régen volt egy vicc: Ki az , akinek nincs keze, nincs lába, és ott ül a bárpultnál? - Törzsvendég.

Erről ennyit.

Én szeretem a tényeket, íme:


[link]


És igen, elvetetheted. Jogod van hozzá. Nem kell meghatódni. Lehet smiley-val mosolyogni is. De valótlant állítani, hogy se keze, se lába, na azt nem lehet.

2013. júl. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!