Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Aki abortuszra megy, az azért...

Aki abortuszra megy, az azért valamennyire sajnálja az elvetetni kívánt gyerekét?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 17:32
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
87%
a legtöbb nőt lányt megviseli lelkileg még akkor is ha tudja hogy ez volt a jó döntés. Én olyat nem simerek aki ne igy érzett volna pedig jó pár nőt ismerek aki átesett rajta.
2013. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
89%
Én két hétig lógtam az infúzión mert majdnem koraszülött lett a gyerek, a 6 ágyas kórterem többi ágyán naponta váltották egymást az abortuszosok. A legtöbb sírdogált előtte/utána, nem volt azért ez könnyű nekik sem. Főleg, hogy néha nem én voltam az egyetlen pocakos és hozzánk naponta kétszer jöttek a kézi mikrofonnal szívhangot hallgatni.
2013. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Van aki sajnálja nyilván meg van aki már úgy megy mintha ez vmi normális dolog lenne ( de gondolom ez is egy védekező reakció) én is feküdtem terhes patológián volt nem egy olyan szobatársam akinek 3-4. abortusza volt és ott csevegtek barátnőkkel telefonon, átestek a műtéten és mentek is haza mintha mi se történt volna. Látszani az égvilágon nem látszott semmi rajtuk. Aztán hogy később megbánták e, vagy legbelül azért sajnálták e azt nem tudom de ezt sokkal rosszabb volt nézni látni ( ezt a hozzáállást hogy mintha a boltba ugrottak volna le) mint azt ha sírt és bánkódott vki.:(
2013. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
81%
sajnos vannak olyanok akik csak egy utólagos fogamzásgátlásként viselik... az ilyen attól tartok ha tényleg anya lesz, nem lesz 100% odaadó.
2013. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
60%
Barátnőmnek volt abortusza, elég régen. Nem viselte meg, mindenféle érzelem nélkül tudott/tud róla beszélni, hogy már látta a kis körmöcskéit is az UH-n. Nyugodt szívvel elvetette, és azóta is úgy érzi, helyesen döntött. Van mellette 3 gyermeke is, és nem egy szívtelen dög.
2013. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Hát, utolsó, látod, én erre képtelen lennék.
2013. júl. 11. 17:58
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Van aki igen és van aki nem annyira. Ezt csak az tudja aki maga is benne van/ volt.
2013. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
30%
"látta a kis körmöcskéit is az UH-n" :..(((((((((( szegény kicsi lélek... a kisbabám a legdrágább kincsem, soha nem tudtam volna elvetetni, akkor se ha azt mondják rá, h down-esélyes, mert már 12 hetesen is szerettük, ezért nem is kértem a kombinált tesztet...
2013. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 limaia ***** válasza:
81%
Én rettentően sajnáltam, nagyon szenvedtem, de ithon van 2 gyerekem, ezért erősnek kellett lennem.sokat sirtam ha egyedül voltam, elötte is, utána is.de megkaptam érte a büntetésem.megműtöttek, aztán 2 nap múlva sürgősségivel újra...fertőzésem lett, és egy cisztám, ami nöl és nől...és valôszinű, hogy azt is műteni kell.ezért állandóan fáj a hasam, gyógyszert szedek rá.megbántam, de közösen döntöttünk igy, lehet bántani ezért, de ezt láttuk a legjobbnak.ovszer mellett estem teherbe, most félek, hogy az ezek szerint a 99%-os móbszerek sem válhatnak be mindig...ott az az 1 %...
2013. júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
46%
8 hsz: en kertem kombinaltat, es nega lett, de mivel 35 felett vagyok nogyogyaszom ra akart beszelni a magzatvizmintavetelre. kozoltem h nem. nagyon vartuk a kistesot sokat sznevdtunk mig osszejott, nem fogom rizikoztatni hulye szuresekkel csak azert mert 35 felett ingyen van. Igy meg tudlak erteni.
2013. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!