Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » El tudom titkolni a barátom...

El tudom titkolni a barátom elől, hogy terhes vagyok, és el akarom vetetni? N25

Figyelt kérdés
Nyolc éve vagyuk együtt,még nem élünk együtt.Voltam orvosnál,7 hetes terhes vagyok,nem akarok szülni,de attól félek ha abarátom megtudja,hogy elvetettem,meggyűlöl.Mennyi idő egy ilyen műtét után a bennmaradás,eltitkolhatom?

2013. aug. 12. 21:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Milyen kapcsolat ahol titkolózni kell? Van ennek így jövője? Ő az apja joga van tudni róla, attól függetlenül, hogy a te pocakodban van, 50% ban az övé is. A műtét nem sok idő kb. 15-20 perc, altatásban végzik. Előtte nap kell bemenni ha még nem szültél, kapsz tágítót, délelött műtenek. Műtét után 6 órával kísérővel mehetsz haza. Ha nincs kísérő csak másnap engednek ki. Mielőtt a műtétet megcsinálnák, kell pár kört futni védőnőnél, orvosnál.
2013. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok az őszinte kapcsolatodhoz!


Nem is a műtéttel van baj, mert hazajöhetsz utána, viszont itt is szextilalom van, nem tudom biztosan, talán 5-6 hét, mint sima szülés után.

És persze vérzel rendesen, tehát látni fogja, hogy valami nem oké, a lelkiállapotodról nem is beszélve.

2013. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Magadat nem fogod meggyűlölni?

Amúgy igen, el tudod titkolni, ha találsz valakit, aki haza kísér és nem fog "pletykálkodni", csak szervezés kérdése.

2013. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
ne titkold el, soha nem fogod magadnak megbocsátani. Beszélj vele őszintén. Lehet csak most érzed úgy, hogy nem akarsz szülni, mert hirtelen jött, együtt könnyebb dönteni.
2013. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha meggyülöl érte igaza is lesz. Egy gyerekhez két ember kell, és egy kapcsolat alapja a bizalom és az öszinteség. Ha nem kell a gyerek mert félsz a felelősségtől vagy mert könnyebb az abortusz mint a gyerek nevelés csak rajta te dolgod. De az hogy mind ezt a párod háta mögött és tudta nélkül akarod csinálni nem szép dolog. Neki is van némi köze hozzá, és ennyi év után talán több öszinteséget érdemelne.
2013. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
igazatok van,elmondtam neki,éshogy lehet hogy nem akarom megtartani,de aztmondta ne mondjak már ilyet,ő nagyon örül neki,átjön megbeszélni,nagyon félek:S
2013. aug. 12. 22:25
 7/19 anonim ***** válasza:
nem szabad ennyire felni! nem vagy mar kislany, a szulest meg tul lehet elni..ne ez mozgasson abban, hogy megtartod-e...az apaval pedig mindenkepp beszelj meg mindent! sok sikert, hajra!:-)
2013. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Megírod, hogy mire jutottatok és, hogy hogy vagytok? Remélem minden rendben!

2013. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Az első lépést megtetted.

Miért nem akarod megtartani? 25 évesen egy 7 éves kapcsolatban?

Nálunk pont ez a helyzet, 25 vagyok, 7 éve vagyunk együtt, de nekünk nagyon meg kellett küzdenünk a babáért.


Egy élet növekszik benned, a kettőtök sejtjeiből. Gondold ezt még át!

2013. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Döntöttetek?
2013. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!