Ma megtudtam, hogy terhes vagyok. A párom nagyon szereti a gyerekeket de mivel már 44 éves ezért szerintem nem jó ötlet megtartani a kicsit. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Még nem tudja, hogy babát várok mert most halt meg az anyukája és nem akarom a nyakába zúdítani a hírt.

Egyetlen ok, hogy nem akarom megtartani a kicsit az a párom kora.

Hogy mondjam el neki, hogy terhes vagyok és nem tartom meg a babát?


2013. aug. 29. 12:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
87%
Hát tényleg nem jó ötlet... és nem a párod kora miatt,hanem mert ilyenen gondolkozol.......
2013. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet jó apa???
2013. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
2013. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%

Csak én nem értem a logikát benne?? Miért lenne egy 44 éves férfi "öreg"??? Hány éves vagy 19???

Nem lehetsz több, mert akkor tudnád hogy a férfiak 44 évesen még messze nem öregek, és sokkal érettebbek a gyerekhez ennyi idős korban..

2013. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 45 volt amikor megszületett a gyerekünk. Nekem is, neki is az első. Mi bajod a korával?
2013. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
93%
"Nem tartom meg a babát". Hihetetlen, hogy egyesek úgy dobálják el a gyereket, mintha egy zacskó szemét lenne. Csak azért mert a pasi 44 éves. Elképesztő milyen emberek vannak :(
2013. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim válasza:
82%

"Drágám, tudom, hogy oda vagy a gyerekekért, de egy vén trottyos vagy, ezért inkább elvetetem, nehogy esélyünk legyen egy közös csöppségre, jó?"


Jobb helyeken áldott állapotnak hívják, de ha neked teher a gyerek, akkor hívd csak terhességnek. Fiatalabb már úgysem lesz és ha engem kérdezel semmi baj nincs azzal, ha valaki 50-60 évesen még gyereket nevel. Ti már úgy sem mehettek el 65 év előtt nyugdíjba, ahhoz képest a 44 év még éppen csak a fele a dolgozó kornak.

2013. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%

44 évesen nem öreg.

Jó tervezetten első gyereket tényleg nem ekkor kellene már vállalni, de az öreg távol áll még tőle (egy nő is képes kihordani ennyi idősen egy gyereket, nekik viszont már a fizikai velejárói miatt tényleg nem igazán ajánlják a terhességet.

Egy férfi viszont ebből a szempontból más tészta...


Hányadik gyerek lenne? Hány éves vagy?

2013. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, azért nem megtartani babát, mert apa 44 éves? A barátnőm apja 43 volt, amikor a legkisebb gyerek megszületett, és ugyanolyan jó apja volt annak mint a nagyoknak. A kor nem lehet indok. Ha más miatt nem szeretnéd megtartani az lehet, de csak a párod kora miatt...
2013. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:52

Ritkán mondok ilyet, de hidd el nekem aki ennyire mérhetetlenül buta (olvasva az előző kérdését is) annak jobb ha nem születik gyereke. Így legalább kevesebb degenerált gyerek születik.. Ilyenkor jobb ha az illető nem szaporodik...

2013. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!