Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség estén hányszor kell...

Terhesség estén hányszor kell menni nőgyógyászhoz mielőtt elküld a CSVSZ-hez ha abortusz mellett döntök?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

egyszer elmész,mondod hogy terhes vagy,és hogy nem akarod megtartani,megvizsgál,ad beutalót uh-ra vagy meg is csinálja ott helybe,utána elmondja mi merre hogy,elmész 2 tanácsadásra,kérsz időpontot terhességmegszakításra ott ahova menned kell és ennyi.ha szültél aznap kell menned,ha még nemszültél előtte való nap.

De ez nem 100százalék még nem volt abortuszom

2013. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1x, ott elmondod mit szeretnél, és kiadja a papírt amivel jelentkezned kell a család védelemnél.
2013. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kalkulátor szerint 5hét+3napos terhes leszek mikor megyek nődokihoz, ilyen korai szakaszba is csak 1x kell menni?
2013. szept. 18. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1x igen
2013. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. szept. 18. 15:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Már eldöntötted, hogy elveteted?
2013. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy tudom,csak akkor indítják el a folyamatot,ha már bizonyos,hogy élő magzat.A 6. hét előtt még tuti nem fog verni a kis szíve,addig meg nem tekintik élő terhességnek.
2013. szept. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kávétejszín ***** válasza:
42%

Én is úgy tudom, hogy egyszer kell csak elmenni, hogy élő terhességet lássanak.

Ha nem vagyok túl indiszkrét, mi az oka, hogy abortusz mellett döntöttél?

2013. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
40 éves,4 gyerekes anyuka vagyok a legkisebb 1,5éves és nagyon-nagyon szenvedtem vele terhességem alatt. Későn tudtam meg hogy babás vagyok addig megvolt a havim már nem volt idő elvetetni.A genetika uh down szindrómát gyanítottak volt szív uh, magzatvíz vizsgálat az eredmény sokáig húzódott 20 hetesen kaptam meg a negatív leletet.Minden mozdulata fájt már menni, ülni alig tudtam szinte csak feküdtem.Már alig vártam,hogy ezektől a kínoktól megszabaduljak.Nem szeretném még egyszer átélni szőrnyű 6 hónap volt.
2013. szept. 19. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!