Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Fennáll egy terhesség amit MINDENKÉPPEN elvetetnél, de ha kiderül hogy ikrek megtartanád?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 15:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

AZ unokatestvérem a kívánt terhességét vetette el, mert ikrek lettek volna.

Én ezt sem értettem és az általad leírt helyzetet sem értem.

2013. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkoztam,és volt is egy kérdés a lány terhes volt, el akarta veteni, közben kiderült,hogy ikreket vár,végig nagyon csúnyán beszélt róluk "azért vetetem el őket mert nem kellenek" majd éles váltás jött,és meg akarta tartani őket,de az egyik babát elveszítette. Utána meg kesergett,hogy elment az egyik baba holott előtte néhány nappal ő akarta megölni őket!
2013. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Kávétejszín ***** válasza:
Erről az ikrekes csajról tudtok linket adni?
2013. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Utolsó:az ikres történet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

meg volt egy ezt megelőző kérdése is a másik témában!

2013. szept. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%

nem. ha egy gyereket nem tudnék nevelni, akkor kettőt főleg.


és az ilyennek meg főleg nem engedném, hogy megtartsa.


az ikerség nem egy autómárka, amivel villogni lehet/kell.

2013. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
48%

Az a helyzet, hogy ha valaki abortuszra adja a fejét, annak komoly egészségügyi kockázatai vannak, amiből csak az egyik, hogy esetleg soha többet nem lehet gyereke. A másik lelki, örök életében vádolná magát, életet oltatott ki, és itt majdnem mindegy, hogy egyet vagy kettőt. Az élet fölött Istennek van joga dönteni.

Ha anyagi okok jelentenék a problémát, első sorban a szülők kötelessége segíteni, de a társadalom segítségére is számíthatsz. Tehát ne vetesd el, gondolj arra hogy milyen egy pici baba mosolya amikor édesanyjára néz. Ha felnőnek ők lesznek a Te támaszaid.

2013. szept. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!