Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hanyadik héttől végeznek...

Hanyadik héttől végeznek terhesség megszakítást?

Figyelt kérdés

4-5 héttől is?minél hamarabb?

kérlek benneteket a kérdésre válaszoljatok!


2014. jan. 4. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizonyított terhesség kell, tehát élő, szívműködéssel bíró embrió a méhben.

Ez kb. a 6-7. hét. Innentől akár 1 héten belül is elintézhető.

2014. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 hetesen még a petezsák sem látszik, nem gondolom, hogy olyan korán megcsinálják. Nekem 7 hetesen volt vetélésem, aminek műszeres befejezés lett vége, szóval 7 hetesen már egészen biztos, meg lehet, hogy picivel előbb is.
2014. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Négy hetesen még semmit nem lát az orvos. Öt hetesen sem biztos, hogy bizonyított a terhesség. Általában hatodik héten ad igazolást a nődoki a terhességről és innentől kezdve 2 héten belül elvégzik a műtétet.
2014. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 5 hetes terhes vagyok, az uh.n még csak a petezsák látszik, de hétfőn megyek abortuszra ami a 6. hetet jelenti nálam.
2014. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!