Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Meg szeretném tartani a babát...

Meg szeretném tartani a babát de a párom nem! Nem lehet vele beszélni, hajthatatlan,1milliószor könyörögtem, zokogtam, de nem akarja, megmondta, ha nem tetszik mehetek amerre látok. Van egy 2 éves közös gyerekünk már. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van még két nagy gyereke, előző házasságából, az egyik már felnőtt lassan, a másikat az anyja neveli. A közös gyerekünket se akarta, de akkor nem vetettem el bár hetekig szenvedtem, most már ö a kedvence. Anyagilag átlagosan élünk, bár most csak ő dolgozik. Szerinte nincs itt az ideje,meg akkor a többire nem jut annyi figyelem. Csupa üres kifogás. Hiába próbálom meggyőzni nem lehet. Másfél éve már volt egy abortuszom, akkor is fenyegetett hogy ha megtartom takarodjatok, de egyedül mert a közös gyereket elveszi tőlem. Azóta sem tudtam feldolgozni amott tettem, akkor is védekezés mellett lettem terhes, most is. Akkor gyógyszer, most hurok mellett . Ha újból megtenném inkább megölöm magam. Jövő héten kell visszamennem a dokihoz mert még csak a petezsákot látta.de érzem hogy addig már szívverése is lesz. De őt nem érdekli azt mondja intézzem el hamar , majd lesz pár év múlva ha ő is úgy gondolja. Fenyeget és nekem tényleg nincs hova menni, a ház az övé, nem vagyunk házasok, igaz 5 éve élek vele, de csak másfél éve lettem bejelentve. Nem tudom mihez kezdjek, Félek akárhogy döntök nem lesz jó sehogy.
2014. máj. 10. 20:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
72%
A párod nem kènyszerithet abortuszra nincs hozzá joga. Ha szeretnèd tarsd meg. S nehidd hogy el vennè a gyereket. Nem olyan konnyen megy az. Koltozz el egy olcsobb albèrletbe vagy anya otthonba. Menj el dolgozni kèrj segitsèget bárhonnan. Harcolj a gyermekedèrt. A párod nagyon önzo ès nem szeret tèged. Ha szeretne nem kèrne ilyet nem kènyszeritene erre.
2014. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
78%
Te tényleg egy ilyen férfinek szülnél MÉGEGY gyereket? Ne haragudj, de szerintem végtelenül szánalmas az az élet, amiben sorra öli meg valaki a gyerekeit egy férfi kedvéért.
2014. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Első és mégis hol fog lakni két gyerekkel a kérdező, meg mit fog enni?

Szüleid hol vannak kérdező?

2014. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
45%
Eléggé abortusz ellenes vagyok, de utálom mikor valaki csak a nőt nézi. Persze nincs joga a férjnek elvetetni ezt a hülye is tudja, de nem gondoljátok ilyenkor hogy 2 ember kellett ahhoz hogy "becsusszanjon" ez a terhesség és nem csak egy nő bizonytalanodhat el, ijedhet meg stb., ilyenkor már ééérdekes senki nem beszél 2 emberről csak a nőről a férj meg el van nyomva, hogy mit akar azt lesz@rja mindenki aztán ha megszületik a baba, mert úgy dönt hogy megtartja akkor jééé újra van apja a gyereknek, újra 2 ember kellett a gyerekhez ha pénzelni kell. Én is babát várok, MI úgy döntöttünk megtartjuk, de ha párom nem szerette volna azért elgondolkoztam volna a dolgon, hogy megtartsam-e főleg ha már van egy gyerekem, a férjemnek meg 3. De ha egy 3 gyerekes nő tesz ki egy kérdést, hogy mekkora baj, ha a 4.et már nem vállalja be azzal általában egyetértenek...fura ez nekem kicsit...
2014. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%
4-es, ez a férfi már valahogy sem az első, sem az elvetetett, sem ezt a gyereket nem akarja. Nagyon ijedős, egyemmeg...
2014. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
70%
Hat ti aztan gyonyoru ala-fole rendelt viszonyban eltek. Anyagilag fuggsz egyilyen senkihazitol. Jo ez neked? Hogy tudsz lefekudni egy olyan emberrel, aki lepten nyomon megalaz teged?
2014. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
39%
Egy gyereket már megöltél csak, mert a párodnak úgy kényelmesebb volt? Na ez már önmagában minősít téged...
2014. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Igazatok van!! Nem fogom elvetetni, megtartom. De nem fogom ám elmondani neki, még a csekket is befizetem és Megmondom az utolsó pillanatban meghátráltam mert Mégegyszer nem leszek gyilkos!! Egyébként a család támogatna, anyósomék is, mindenki, csak nem akarnak beleszólni a dolgainkba,meg ismerik a párom természetét. Nem mondom hogy gazdagok vagyunk, most mehettem volna vissza dolgozni hamarosan, meg be kellene fejeznem a fősulit is, nem tudom igy hogy fog menni. De annyira rosszul azért nem élünk, nincs hitel, van kocsi szép ház, minden nap mást eszünk, telik nassolnivalóra, évente egy- két kirándulásra is. De tudom hogy most majd összébb kellene húzni a nadrágszíjat, én nem bánnám ha koplalnom kellene is, csak a párom ne lenne ilyen elutasító, mert nálunk 100x rosszabb helyzetben lévők vállalnak gyereket,de őt semmi nem győzi meg. Őszinte leszek Félek hogy kidob, Félek mi lesz a 2 éves gyerekünkkel, aki nagyon ragaszkodik hozzá.
2014. máj. 10. 22:20
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Téged is megértelek,meg a párodat is.neked kell tudnod h nélküle is boldogulnál-e.az első gyereket "megtarthattad" belement.de ha ötször leszel még terhes,akkor mindet megszülnéd?azért furi h mindig védekezés mellett maradsz ìgy...
2014. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de nagyon nemnormalisan gondolkodsz. A ti kapcsolatotok nem orok eletu. Ket gyerekkel egyedul fogsz maradni. Akkor aztan meg kajara sem fogja futni, nemhogy nassolni valora. Igen, neked a masodik gyereked, neki a negyedik. A mai vilagban mar egy gyerek vallalasa is kockazat, neki meg harom van, akikrol gondoskodnia kell. Es akkor te szulnel neki meg egyet. Nem, ez a viselkedes nem lehet normalis, nem lehet peldaerteku.
2014. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!