Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusztablettával hogyan...

Abortusztablettával hogyan tudnám megszakítani a terhességet? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazából a kérdésem nem is kérdés, mert a választ tudom rá. Tudom, hogy legközelebb Bécsben alkalmazható ez a megszakítási módszer, viszont a kérdésem a következő lenne: Hova kéne mennem érte?

Mennyibe kerülne?

Ott kell-e maradjak pár napig?!

Lényegében mennyi ideig tart ez a procedúra?


Kérem ha lehet olyan válaszoljon aki tudja is, vagy van róla fogalma, köszönöm!



2014. júl. 19. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs tapasztalatom róla, de szerintem hívj fel egy ilyen klinikát, neten biztos találsz jó párat, akár többet is felhívnék. Ők tuti elmondanak mindent részletesen. Persze a telefonálás sok pénz lesz, és a tabletta is. Oda a mi biztosításunk nem jó, de ha magánklinika akkor pláne húzós lesz.

Németül gondolom tudsz, hamár ezt így bevállalnád.

2014. júl. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 jonymex válasza:
Az abortusz tabletta tudomàsom szerint 100 ezer ft körül mozog. Jól tudod, Bécsben alkalmazzàk, de bent kell maradnod a kórhàzban, és a tablettàhoz is csak a kórhàzban jutsz hozzà. 2 napig az abortusz utàn még bent kell maradnod. Hogy ezt az eljàràst a Bécsi kórhàzban mennyiért végzik el azt nem tudom.
2014. júl. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ezt talátlam, első vagyok

[link]

2014. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
háromból három ismerősnek kellett műszeresen befejezni a tablettás vetélést. Nem éri meg.
2014. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

alapból nem éri meg.

Annyit ki fogsz rá fizetni, amiből vígan finanszíroznád a gyermeked első életévének költségeit...

2014. júl. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom én is, hogy nem éri meg. Nagyon erős görcsökkel járó vetélést okoz.
2014. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem írod, hogy mekkora a terhességed, mert csak 8. hétig szakitható meg tablettával.

És azt sem értem, hogy miért akarod ezt a módszert, mikor Mo-on gyorsan könnyen elintézheted, többé kevésbé fájdalmatlanul

2014. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!