Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van koztetek olyan aki terhess...

Van koztetek olyan aki terhesség megszakítás után szuletett, titeket ez hogy érintett lelkileg?

Figyelt kérdés
Van aki emiatt depressziós lett?

2014. okt. 21. 13:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem itelem el. 19 eves volt, egy rossz hazassagban. Hulye lett volna annak a ferfinak gyermeket szulni, aki nem sokkal ra ongyilkos is lett, miutan anyam elhagyta. Erzelmileg instabill volt. A nagyszuleim meg biztos nem fogadtak volna el a terhesseget,nagyapam ott dobta volna ki helyben. Hisz se munkaja, se iskolaja nem volt.

Nem beszelt rola, egeszen odaig, amig ki nem fejtettem a velemenyemet az abortuszrol.

Szerintem amugy a korulmenyekhez kepest a legjobb dontest hozta.

2014. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
depressziós???? Őszintén, sehogy sem érintett. Én nem tudnék egy babát elvetetni, maximum betegség miatt, de hogy anyukám mit csinált előttem, az miért érdekeljen? Engem és a nővérem szeretetben nevelt.
2014. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

"Ha ezt megtudnám anyámról, soha többé nem állnék vele szóba. Nálam ez gyilkosság és úgy érezném, anyám megölte a testvéremet."


Szegény fejed. Nem lehet könnyű neked.

2014. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
7%

Valóban nem könnyű, nem fogadom el a gyerekgyilkosokat. Egy szörnyeteg vagyok.


Érdekesen működik az a társadalom, ahol a többség egyetért olyan dolgokban, mint rasszizmus, kirekesztés, homofóbia, abortusz...

2014. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
43%
Jóval a születésem után anyumnak volt egy ikerterhessége (fiúk voltak), meg kellett szülnie őket, mert meghaltak. Nem különösebben rázott meg a dolog engem.
2014. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%

"Valóban nem könnyű, nem fogadom el a gyerekgyilkosokat. Egy szörnyeteg vagyok."


Azt fogadsz el, amit akarsz. Ahogyan én is. Én speciel a hozzád hasonlókat nem fogadom el.

2014. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
20%

Ne ölj.*



*Kivéve ártatlan magzatokat.

2014. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Én egy spontán vetélés után születtem meg, kb 1 évre rá. Szerintem ez szép dolog, hogy végül én itt lehetek. A meg-nem-született testvérem nem tudott megszületni, de miatta érkezhettem meg én, hálás vagyok érte, és nem sajnálom őt, mert ennek így kellett lennie. Én szeretek élni, és talán ha ő megszületett volna, ő nem szeretett volna. Én meg akkor nem lennék (itt). :D Semmilyen depressziót nem érzek emiatt. Talán én az ő reinkarnációja vagyok, vagy ha akkor sikerült volna a terhesség, az is én lennék, csak egy kicsit idősebben. :D
2014. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Anyumnak 2 abortusza volt ,mielőtt én megszülettem . Nem viselt meg a dolog ,mikor megtudtam ..nem is szoktam agyalni rajta ,nyilván okkal döntött akkor úgy .
2014. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Nagyanyám a Ratkó-korszakban lett terhes anyámmal, 19 évesen, férjnél volt, el akarta vetetni, de nem csinálták meg. 2 évre rá jött a nagybátyám. Aztán az abortusztilalom utáni 4 terhességét mind elvetette. Túl jó anya sose volt, úgy hallottam. Szarul érint.


Anyám elvetette a féltestvéremet, aki 12 évvel lenne idősebb nálam. Sajnálom, mert sokszor gondoltam arra, hogy de jó lenne egy nagytestvér... Én nem szeretem a gyerekeket, de inkább döntenék az örökbeadás mellett.

2014. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!