Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy magánklinikán végeznek abortuszt 18 éve alatt szülői engedély nélkül? Ha igen, mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Biztosan nem. Pénzért sem. Tönkremehet bele az intézmény. Egyetlen beszari tiniért sem fogják ezt megtenni.
2014. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
nem, esélytelen. Magánklinikán az abortusz 80 ezernél kezdődik és azt hiszem 120 a vége. De mindenképp szülői engedély kell. Miért nem állsz eléjük nagylány módjára, ha már szexelni az voltál?
2014. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jó ég,tudtam,hogy ilyen válaszok fognak jönni,hogy beszari tini,és hasonlók,pont ezért nem is írtam oda,hogy nem vagyok terhes :D

Pusztán kíváncsiságból kérdeztem,hiszen elég sok mindent el lehet intézni,ha van elég pénze az embernek.

2014. okt. 25. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Tiniként honnan "van elég pénzed"?
2014. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem.
2014. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy NEKEM van elég pénzem,vagy hogy NEKEM lenne szükségem abortuszra,hanem azt írtam,hogy ha valakinek van elég pénze,akkor elég sok mindent eltud intézni (OKJ-s-, nyelvvizsga bizonyítványok,jogsi),és pusztán azért írtam ki a kérdést,mert kíváncsi voltam,hogy vajon ezt is el lehet-e bizonyos összegért.
2014. okt. 25. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem csinálnak ilyet pénzért sem.
2014. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen magánklinika sem vállalná be, hogy 18 év alattin szülői beleegyezés nélkül végezzen abortuszt, ugyanis ha ilyesmi kitudódna, az tönkretenné az adott intézményt.
2014. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!