Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Üdv, az abortusztablettárol...

Üdv, az abortusztablettárol szeretnék kérdezni egy két dolgot, Magyarországon legalizálták e már illetve hogyha nem, egy magánklinikán, körülbelül mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magyarországon még nincs ilyen, csak a 72 órás sürgősségi tabletta.
2015. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon NINCS ilyen, magánklinikán SE. Régebben volt, de már nincs.
2015. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Régebben a Rózsakert Medical Centerben lehetett, itt a cikk róla ( [link] ), de azóta már ott is felfüggesztették.

Jelenleg Mo.-n tényleg sehol se lehet.

2015. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Ausztriában lehet.
2015. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
En biza orulok,hogy nem ussza meg egy egyszeru tablettaval az a sok felelotlen ember...Akkor aztan korlatlan menne a szex es az abortusz,plusz a sok nemibetegseg is.
2015. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5,

duráld neki magad a cikknek! A leírás alapján jobban járt volna a csaj a "kaparással".

2015. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenkinek köszönöm a választ!:)
2015. márc. 22. 18:45
 8/11 anonim ***** válasza:
OFF.Én csak a cikkre reagálok:ez nagyon kemény!Bár soha nem volt abortuszom,úgy gondolom,a "sima" kaparásosok jobban járnak....
2015. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet rendelni, igaz már biztos nem aktuális a kérdés.
2015. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Régi ez a kérdés, de mégis reagálnék rá azok miatt akik rátalálnak, és a kárörvendő buta kis gonoszkodók tisztánlátása érdekében. Én Ausztriában élek, és itt szerencsére ez a megoldás a kézenfekvőbb. Most estem át rajta, és nekem hál Istennek az erős vérzésen és a még normális fájdalomcsillapítókkal kezelhető fájdalmon kívül nem volt. Amit le szeretnék írni az az, hogy nem az egyszerűsége miatt jobb ez a megoldás, hanem mert ez nem műtét, nem tudnak kárt tenni az ember méhszájában és méhében, és így a fertőzésveszély sem áll fenn. A másik dolog amit fontosnak tartok, az, hogy előszeretettel elfelejtik az abortusz ellenes felszólalók, hogy nem mindenki önszántából választja, és hogy ha már muszáj, akkor legyen a lehető legkíméletesebb az eljárás. Nekem két tervezett terhességem végződött így, mivel nem volt szívhangja a babámnak. Azek a terhességek sem maguktól érnek ám véget! Ugyanúgy abortálni kell a már elhalt magzatokat is!! És a jövőbeli terhességeket illetően nagyon nem mindegy, hogy kaparják-e az embert vagy természetes görcsökkel lökődik-e ki a magzat. Igaz, hogy gyógyszeresen előidézett, de természetes görcsökkel. A koraszülés esélyét nagyban növeli egy kaparás. Azon kívül egy altatás sem fáklyás menet a szervezetnek. De, hogy odaálljak néhány igazán sanyarú sorsú nőtársam mellé aki maga dönt úgy, hogy elveteti a gyermekét, vannak azok a helyzetek az életben amikor ez a megoldás a "legjobb" megoldás. Én 20 évesen döntöttem így, mikor egyetlen egy alkalommal kiszakadt a gumi, és rögtön terhes is lettem. Egy olyan kapcsolatban amiben már tudtam, hogy nem szeretnék benne maradni, egy olyan férfival, akiről egyáltalán nem feltételeztem, hogy (bizonyos szempontból) jó apa lenne, egy olyan albérletben lakva, ahol sem fürdőszoba, sem melegvíz nem volt, wc az udvaron. Rossz anyagi helyzet. Stb.. De még így is, hogy én döntöttem így, ezek miatt, nagyon nem volt egyszerű, és életem végéig viselem a pecsétjét a szívemben és a lelkemben. Ebbe sem gondol bele senki, hogy ha a nő maga dönt így, akkor még a lelkiismeretével is számolnia kell. Remélem, hogy sokkal kevesebben vannak azok, akik tényleg nem gondolkoznak, és össze vissza szexelnek, és mennek lazán abortuszra. Ezeket az eseteket én is elítélem. De azért nem kell mindenkiről ezt feltételezni. Ja és ott ahol az abortusz ezen formája negengedett, sem magasabb az ezt igénybevevő nők száma.
2022. jún. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!