Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz. Mire számíthatok?...

Abortusz. Mire számíthatok? Tényleg kigúnyolják az elkábított nőket?

Figyelt kérdés
Flegmák a dolgozók stb?
2015. ápr. 15. 11:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
20%
hát az biztos,hogy nem kedvesek,sőt kifejezetten elítélik az embert.Azt nem gondolnám,hogy kigúnyolnak mikor el vagy kábítva,de aztán kitudja.Ne számíts sok jóra,a nővérek és orvosok egyaránt rettentően bunkók az ab-osokkal.(tapasztalat)
2015. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
62%
Miért gúnyolnák ki? Az egészségügyben dolgozók nem nyilváníthatnak véleményt ebben a kérdésben véleményt, meg nem is érdekli őket. Gondolj bele melyik egészségügyi dolgozó szeretné ha pl. betegjogi képviselőhöz jelentenék?
2015. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, elkábítva kigúnyoltak-e, de altatás előtt és után is mindenki nagyon normális volt.
2015. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a Margit kórházban semmi negatív élményem nem volt. Mindenki normális, udvarias, megkockáztatom hogy kedves, együttérző volt. Mondjuk én akkor voltam 30 és az volt az első (és egyetlen) abom. Volt ott velem együtt egy fiatal roma lány, aki elég nagy cirkuszt csapott, üvöltözött, a takaró alatt bújkált.. vele nem voltak olyan kedvesek. Az ottani dolgozók rutinból csinálják a munkájukat, nem érdekli őket a te magánéleted, senki nem ítélkezik, ha nem vagy kirívó eset.
2015. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
89%

Édes jó istenem. A dolgozók a munkájukat végzik, nem fognak kifigurázni stb.

Amikor sírtam a pálca miatt volt aki vigasztalt, amikor féltem az altatáskor volt aki fogta a kezem.

Meg van a véleményük emberként nyilván az abortuszról, de nem tudhatják hogy miért kell elvetetned, nem is fogják firtatni, és pont emiatt nem fognak megkülönböztetni.

Elítélni nem ők fognak. Ők látnak téged egy este meg egy délelőtt, nekik te egy páciens vagy.

2015. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 Vilcsianyuja ***** válasza:
92%

Az egészségügyi dolgozók emberből vannak, vannak normálisabbak és bunkóbbak mindenhol, és biztos, hogy volt már közülük is abortusza párnak, szóval ők biztosan nem ítélik el az embert, de biztosan vannak megrögzött abortuszellenesek. Biztosan vannak olyanok is, akik altatás után megengednek maguknak arcpirító beszólásokat, meg olyanok is, akik jól helyrerakják őket.

És akkor ott a többi, jól informált beteg a kórteremben, akik még megengednek pár jóindulatú megjegyzést.

Kiszolgáltatott helyzet maga a műtéti előkészítés és a műtét is, de a szerencsén múlik, hogy milyen felfogású emberekkel hoz össze a sors.

2015. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
Az egyik kérdésnél olvastam és megijedtem egy kicsit.
2015. ápr. 15. 11:57
 8/64 anonim ***** válasza:
100%

A dolgozók is emberek, nagyon szituáció- és emberfüggő a dolog, készülj fel, hogy lehet negatív tapasztalatod.

Nekem nem abortuszom volt hanem missed ab, az eljárás ugyanaz, úgy beszéltek velem a műtőben, hogy elsírtam magam.Meg is fogadtam, hogy abba a kórházba be nem teszem a lábam, az is biztos, oda nem megyek szülni.

Tudd, mire számíthatsz, milyen a kórház ahová mész, milyenek az orvosok, hogy ne érjen semmi váratlanul. Lehet, hogy mindenki kedves lesz, de ha bárki is flegma lesz vagy gúnyolódik, ne törődj vele, lépj túl ezen, egy-két nap a kórházban és kész. A negatív tapasztalat is tapasztalat, azt mondják azért történnek a rossz dolgok, hogy tanuljunk belőle, te inkább azon legyél, hogy még egyszer ne kerülj ilyen helyzetbe.

2015. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
80%
Ez ember függő. Mikor elhalt a 3 hós magzatom és missed ab-ra mentem az adatfelvevő nővér lekezelően bánt velem addig a pillanatig amíg kérte a csekket, és ki nem derült, hogy nekem nincs mert nem sima abortusz miatt vagyok ott. Amint elmondtam, hogy elhalt a babám egyből más lett a hangsúlya és mindenféle hozzáállása.
2015. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
8%
1.vagyok.látom le lettem pontozva.Nem mondom,hogy nem zavar.Én a saját tapasztalatomat írtam le.Jelen esetben ez a Veszprémi kórházban volt,16éves voltam.Úgy bántak velem,mint a kutyával.És ez azóta sem változott.6 hete volt missed ab-om,amikor a szobában volt egy 13!!!!! éves kislány aki abortuszra jött,az anyukája pedig pont akkor szült.Egyszerüen szétoltották.Meg is értem egyébként részben.
2015. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!