Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után normális ha...

Abortusz után normális ha viszket?

Figyelt kérdés

Abortusz mellett döntötem mert nem vagyunk együtt a párommal és mert nem lett volna pénzünk eltartaniés az iskolát is beakarom fejezni mielőtt valaki elítélne!

Most csütörtökön volt a laminária felhelyezése de már pár nappal előtte is éreztem hogy viszketek oda lent egy picit,na és a doki felhelyezte ami rettentően fájt de nem mondta hogy lenne akármi bajom is.

Aztán pénteken vagyis tegnap eljött a műtét minden rendben zajlott kikaptam a zárójelentést mindent rendben találtak haza is jöhettem de este éreztem hogy megint mintha egy picit viszketnék,de azon kívül minden rendben van semmi fájdalom semmi láz vagy ilyesmi. 3 hét mulva megyek vissza kontrollra. Szerintetek ez normális?


2015. ápr. 25. 09:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kérdező. Igen, valóban biztos valami fertőzésed van, célszerű lenne orvos tanácsát kikérni!
2015. ápr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez bizony valami huvelyi fertozes lesz. Kellett volna mondanod a dokinak a mutet elott. Ne varj egyaltalan 3 hetig, szepen most ballagj el az ugyeletre/a nogyogyaszodhoz, mondd el, mi tortent, hogy minel hamarabb kaphass antibiotikumot!
2015. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De ilyenkor ugyan úgy megvizsgál odalent? Felteszi a kacsát is? Mert ugye most megjött az abortusz miatt
2015. ápr. 25. 10:20
 4/17 A kérdező kommentje:
És ezt a doki miért nem mondta hogy van valami fertőzésem? Nem látta? És tényleg nem lehet többé gyerekem?
2015. ápr. 25. 10:24
 5/17 anonim ***** válasza:
Megvizsgál, igen. Előfordulhat, mivel most nyitott a méhszáj, könnyebben jut fel a fertőzés. Ezért menj rögtön orvoshoz. Ott meséld el, hogy mi van.
2015. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De nagyon fájni fog a vizsgálat?
2015. ápr. 25. 11:28
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem faj kenetet vesz

Ad antibiotikumot

Ne parazz lehet meg gyereked valoszinuleg

Elotte nem kaptal antibiotikumot?

2015. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ilyenkor akkor nem fog kúpot felírni ugye?

Nem nem kaptam előtte semmit

2015. ápr. 25. 14:21
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit ir fel de menjel mar orvoshoz legyszives..ami ma egy kis viszketes abbol holnapra baj is lehet.ilyennel nem szorakozunk!
2015. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Legkésőbb hétfőn tudok elmenni! És egyébként vérzésem van így nem fognak tudni megvizsgálni,egy kis faluban lakom itt nem úgy mennek a dolog mint városon!
2015. ápr. 25. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!