Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Budapesten magánkórház, ahol...

Budapesten magánkórház, ahol végeznek abortuszt?

Figyelt kérdés
Most költöztem fel vidékről, fogalmam sincs hova mehetnék. Magánkórházba vagy legalábbis magánorvoshoz mennék, mert ott talán nem bánnak rosszul velem.
2015. máj. 27. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
például: [link]
2015. máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Szia !

Ne gondold ,hogy mindenhol rosszul bànnak veled ! A magànkórhàz egy vagyon ,csak megsúgom !!! Nekem is volt terhességmegszakítàsom annak idején ,a Délpesti Jahn Ferenc kórhàzban .A kórhàzról mondanak fűt fàt ,de a nőgyógyàsz aki az én orvosom ,és a műtétet is vàllalta ,nagyon kedves ember .Egy percig nem néztek ràm ferde szemmel a kórhàzban ami miatt ott vagyok ,sem a műtős személyzet ,sem a nővérkék (.Ha érdekel megmondom az orvos nevét priviben )

2015. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Budapesten is van olyan ahol rendesek.Pl Uzsoki korhaz.nyilvan nem szalloda de normalisak.

Szerintem varosi legenda hogy szemrtkednek

2015. máj. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!