Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a pontos proceduraja egy...

Mi a pontos proceduraja egy abortusznak es mennyi idon belul zajlana le ha peldaul hetfon megyek nogyogyaszhoz? Sajnos sulyos okom van ra!

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 09:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
Agyad az nulla, ugye. Az én gyerekem az én testemben fogant meg. Arról, hogy megszulessen e, én, kizárólag én donthettem. Neked, a szomszédnak, senki másnak köze nincs hozzá.
2015. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%

Szrért kell szétoffolni a kérdést úgy, hogy FOGALMATOK SINCS, miért kell MISSED AB-ra mennie a kérdezőnek!

Sok idióta!

2015. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
19%
ohh és a kérdésemre adott válaszod hol van? Hm? szóval nem tudod megindokolni hogy fejlődhet valami ami nem él? Akkor meg ne haragudj, de nem vagy kompetens a témában:-D tarthatnék neked előadásokat a neourobiológiai fejlődésről, de értelmi szinted alapján semmi esélyem nem lenne arra hogy megértsd... én befejeztem, nem szállok intelligencia harcba fegyvertelen emberrel, és a kérdést így is szétoffoltuk. ha akarsz valamit még mondani privátban várom:-D
2015. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%
utolsó előtti hol írta a kérdező a missed abot? mert én sehol nem olvastam. csak azt hogy férjes és nem akarja megtartani. ennyi.
2015. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%

Hogy az ilyen témájú kérdésből mindig ez kerekedik??!!??

Szomorú, de mi az értelme? Inkább segítsetek neki egy normális válasszal.

2015. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%

61%-os. A lényeg, hogy neked semmi közöd hozzá, hogy a Kérdező mi csinál. Gondolom nem jókedvéből megy abortuszra. Nekem sem volt még abortuszom, de ha konkrétan most teherbe esnék, én sem tudnám sajnos megtartani. Emellett 3 gyereket szültem és nevelek, de nem ítélem el a Kérdezőt még én is kerülhetek az ő helyzetébe, sőt még te is!! Soha ne mond, hogy soha!!

A lényeg, hogy ne üsd más dolgába az orrod, ha nem tudsz a Kérdésre válaszolni, akkor menj innen. Senki sem kíváncsi az abortuszellenes fröcsögésedre!! Értsétek meg, hogy úgyse értek el vele semmit!!

2015. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
61%-os, a témaválasztás nem egyértelmű?!
2015. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
28%

Én biztosan nem, mivel tisztelem annyira az emberi életet, hogy nem vetetném el a gyerekem, a saját kényelmem érdekében, ha semmiképp sem tarthatnám meg, örökbe adnám, de semmi kép nem venném el tőle az élet lehetőségét csak mert nekem az jobb.

Utolsó: sok abortuszos ebbe a témába rakja, mert azt hiszi ez mentesíti a tette alól, holott ő döntött az abortuszról.

Felőlem annyi gyerekét abortálja amennyit akar, de ne várja hogy emberként tekintsek olyanra aki a gyereke élete árán is a könnyebb utat választja. Ezt hívják úgy, hogy önzőség:-)

2015. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%

"Én biztosan nem, mivel tisztelem annyira az emberi életet, hogy nem vetetném el a gyerekem, a saját kényelmem érdekében"


Feltűnt, hogy a kérdés nem rád vonatkozott? Mi köze a kérdésfeltevőnek ahhoz, hogy te mit tennél?

2015. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!