Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tudnátok ajánlani helyet ahol...

Tudnátok ajánlani helyet ahol kíméletesen fogják befejezni az elhalt terhességem? Nagyon szeretném ha gyógyszeres méhszáj tágítást kaphatnék, nem lamináriát és semmiképp nem fém pálcikát!

Figyelt kérdés

Esetleg orvost is ajánlhattok!

Meg arra is kiváncsi lennék,hogy melyik kórházat és melyik orvost nem ajánlanátok!?

Nagyon köszönöm!



#abortusz #orvos #méhszáj #kaparás #laminária #művi befejezés #méhszáj tágító #terhesség befejezése
2015. nov. 8. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ilyet nem fogsz találni. A szülésbefejezésnek megvan a protokollja. Nem úgy működik, hogy a páciens dönti el, hogyan csinálhatják és hogyan nem.
2015. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 bithorlo ***** válasza:
Én úgy tudom, a gyógyszeres befejezés nem megengedett ma Magyarországon a protokol szerint. Esetleg Ausztria. Sajnálom nagyon és mihamarabbi jobbulást!
2015. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem gyógyszeres befejezésre gondolok.

Hanem gyógyszeres méhszáj tágításra!

2015. nov. 8. 22:46
 4/16 A kérdező kommentje:
Bithorlo: köszönöm a jó kívánságod!
2015. nov. 8. 22:59
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Ha meg nem szultel nem lesz fempalca.Ami tuti hogy a Soten,Uzsokiba,Bajcsiban laminaria van

Ki lehet birni es sajnalom ami veled tortent

2015. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Meg a segítséget is!

Ha valakinek van tapasztala gyógyszeres méhszáj tágításról,azt is megköszönném!

Jó éjt mindenkinek holnap vissza nézek!

2015. nov. 8. 23:09
 7/16 anonim ***** válasza:

Van ahol nem használnak lamináriát, csak prosztaglandin készítményt tesznek a méhszájhoz előző este, ami felpuhítja reggelre. Aztán a műtétnél Hegarral kitágítják (a fém pálcák), hogy a vákuum beférjen.

A méhszájat valamivel ki kell tágítani, a semmitől nem fog kinyílni...

2015. nov. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Oo en azt hittem hogyha prosztaglandin van nincs Hagar-palca

Akkor lehet megis jobb a laminaria?

2015. nov. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem,hogy vagy laminária vagy gyógyszeres méhszáj tágítás!
2015. nov. 9. 08:45
 10/16 anonim ***** válasza:
A laminaria mindenkepp kimeletesebb. De nem minden esetben elég. Van amikor a műtet kozben ra kell tagitani még hegarral is.
2015. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!