Beadnád neki titokban?

Figyelt kérdés

Ha a kamaszlányod teherbe esne,de sem anyagi biztonsága sem pasija nem lenne,de nem lenne hajlandó az abortuszra,te beadnád neki titokban az abortusz tablettát? Ez lenne az ő,a baba és a ti érdeketek is!


Beadnád?



2015. nov. 24. 14:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Kizárt dolog.


Ha lenne fogalmad arról, hogy hogy hat az abortusztabletta és milyen kínokon megy át az, aki beveszi - eleve lódózisú fájdalomcsillapító mellett adják be, nem kérdeznél ekkora ökörséget.

Orvosi felügyelet mellett lehet csak bevenni.

2015. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

a baba erdeke hogy megold?


erdekes gondolkodas.


Azt ertem hogy a te erdeked az lenne...


Nem adnam be termeszetesen, es szerintem sanszos hogy akar le is ultethetnenek erte.

2015. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
és ha beadnád, utána a görcsöket, a vérzést, az esetleg ki nem tisztuló méhét, a méhe kitisztítását és a további kezelését csak úgy mosolyogva végignéznéd?
2015. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
És mégis hogy adod be neki titokban, ha csak kórházban adhathatják be???
2015. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%

Hát mondjuk azt megnézném a hüvelyébe, hogy helyeznéd fel titokban!

Mivel legjobb tudomásom szerint az abortusztabletta áll egy szájon át bevehető részből és egy hüvelyben alkalmazandó részből.

A másik ahogy írtam valszeg a kínok kínja lenne, gondolod hogy el lehet úgy vetélni h "észre sem veszi" az ember?

A harmadik az alkalmazás után nőgyógyásznak ellenőrizni kell hogy minden maradéktalanul kiürült-e (vagy legalább ellenőrizni a WC-ben vagy egy szűrőn felfogva de sztem ezt orvosra kell bízni)

És olvastam már olyat, h azt hitték elhalt a magzat és bevetették a nővel az abortusz tabit (mert így is alkalmazható) aztán a kontrol vizsgálatnál kiderült a magzat él és túlélte a tabit is. Szerencsétlen szülők meg teljesen össeztörtek most mégis vajon milyen baja lesz a gyereküknek.

Úgy tudom itthon nem forgalmazzák úgyhogy minimum Bécsig kell menni miatta és az ára is elég borsos (abból már kijönne a gyerekszoba)



Tehát: nem nem adnám be titokban mert nem lehet felelőtlenség!!!

Édesanyám mellesleg mindig azt mondta nekem (szemben más anyákkal: gyerekkel haza ne merj jönni)

bármi történik akárhány éves vagyok tartsam meg a babát! Ő segít és támogat, de nem tudhatom hogy egy abortusz után lehet-e gyerekem.

2015. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
55%
* a másik ahogy írták előttem.
2015. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%

Nem!Van lányom(meg még 2 fiam is),nem vagyok abortusz ellenes,de eszembe se jutna!Segíteném mindenben,amibe csak tudom(lakhatás,anyagiak,a baba ellátása,stb.)

Az én kicsi,és a már nagyobb,kamasz gyerekeimnek is VAN anyagi biztonsága,általunk,a szülei által!

2015. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem!
2015. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Te vagy a leendő nagyszülő?


Nem, én elgondolkodnék, hogy mit rontottam el, hogy tiniként teherbe esett a lányom, és leülnék vele elbeszélgetni, hogy ő hogy gondolja a jövőt, meg én hogy gondolom a jövőt.

Megpróbálnám észérvekkel a lehető legjobb döntés felé terelni.


Szerencsére Magyarországon nincs ilyen tabletta, és külföldön sem adják a kezedbe, hogy hazavidd, hanem kórházi körülmények között alkalmazzák.

Ez nem olyan, mint egy Algopirin, hogy összetöröm és a lekváros kenyérre teszem. A lányod sem 2 éves...

2015. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
17%
Ez történik, ha az emberek csak félig vannak tájékoztatva. Mindenki azt hiszi, hogy az abortusztabletta olyan, mint az esemény utáni, mert a Fidesz-KDNP telekürtölte vele a médiát.
2015. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!